“ICC'den Daha Fazlasını Biliyorsa…”: Shoaib Akhtar, Virender Sehwag'ın Bowling Hareketi Hakkındaki Yorumuna Tepki Veriyor

“icc'den-daha-fazlasini-biliyorsa…”:-shoaib-akhtar,-virender-sehwag'in-bowling-hareketi-hakkindaki-yorumuna-tepki-veriyor

Shoaib Akhtar, Virender Sehwag’ın “şaka” yorumuna tepki gösterdi© AFP

Hindistan’ın eski açılış oyuncusu Virender Sehwag, bu haftanın başlarında Pakistanlı Shoaib Akhtar’ın şaka yaptığını bildiğini söyleyerek büyük bir açıklama yapmıştı. Kabadayı vurucu açıklamayı Sports’taki ‘Home Of Heroes’un bir bölümünde yaptı18. Sehwag ayrıca topun Akhtar’ın elinden nereden çıktığını tahmin etmenin zor olduğunu söyledi. “Shoaib eskiden dirseğini salladığını biliyor; kıkırdadığını da biliyordu. ICC başka türlü neden yasaklasın ki? Brett Lee’nin eli düzdü, bu yüzden topu almak kolaydı. Ama Shoaib ile, nerede olduğunu asla tahmin edemezdiniz. El ve top gelecek” dedi Sehwag Sports’ta 18.

Akhtar şimdi Sehwag’ın açıklamasına tepki gösterdi ve Hintli açılış vuruşu ICC’den daha fazlasını biliyorsa, onunla aynı fikirde olacağını söyledi. Eski Pak pacer de Sehwag’ın bu tür açıklamalar yaparken dikkatli olmasını istedi.

“Kriketçiler açıklamalarının Hindistan ve Pakistan arasındaki uyumu bozmadığından emin olmalı. iki ülke arasındaki ilişkiler açısından o köprüyü oynayabilmeliyim.Sehwag’ın sosyal medya çağında bu tür açıklamalar yaparken dikkatli olmasını rica ediyorum.Virender Sehwag’ın bu tür açıklamalar yapmamasını rica ediyorum.Eğer ICC’den fazlasını biliyorsa. , o zaman onunla aynı fikirdeyim. Ama bu onun fikri. Gerisi, bunun hakkında fazla bir şey söyleyemem” dedi Akhtar Sportskeeda’ya.

“Onun olup olmadığını bilmiyorum. bunu gamsız bir tonla ya da ciddi bir şekilde söyledi ama ne derse desin hiç üzülmüyorum kendisine başarılar diliyorum kendi görüş ve düşüncelerine sahip olma hakkı var benim söyleyeceklerim bu kadar Yorumlarımı çok dikkatli tartacağım bir evre ve yaştayım.Ulusal düzeyde forma giymiş hiçbir oyuncu hakkında herhangi bir açıklama yapmam. ch o kişinin itibarını herhangi bir şekilde incitiyor” dedi.

Sehwag kariyerinde Pakistan’a karşı dokuz Test oynadı ve 1 kayıt yaptı ortalama 20 çalışır.11. Pakistan’a karşı üç asır, iki duble ton ve yüz var. )Genel olarak, Sehwag 8 536 koşuda 190 gol attı Testler. Ayrıca 251 ODI oynadı, 8 gol attı 190 11 T444 konumundayken çalışır 394 koşuları var mı.

Öte yandan Akhtar oynadı 46 Testler, 444 ODI’ler ve T15Pakistan içindir. Oyunun her üç formatında da kafa derisi yüzdü 444 küçük kapılar.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.