ICC Kadınlar Dünya Kupası: Mithali Raj, Kadınlar Dünya Kupalarında Büyük Rekor Yazdı

icc-kadinlar-dunya-kupasi:-mithali-raj,-kadinlar-dunya-kupalarinda-buyuk-rekor-yazdi

Mithali Raj şu anda Kadınlar Dünya Kupalarında çoğu maçın kaptanlığını yapıyor.© Instagram

Hindistan kaptanı Mithali Raj Cumartesi günü devam eden Kadınlar Dünya Kupası’nda büyük bir rekor kırdı. Hindistan, Hamilton’daki Seddon Park’taki turnuvanın üçüncü maçında Batı Hint Adaları’nı yenmeyi seçerken, Raj şimdi Kadınlar Dünya Kupası tarihinde kaptan olarak en çok görünen oyuncu oldu. 23 maçlarında kaptanlık yapmış olan eski Avustralyalı kadın takımı kaptanı Belinda Clark’ın yanından geçti. Mithali şimdiye kadar Hindistan’ın kaptanlığını yaptı 23 Dünya Kupası maçlarında galibiyet, sekiz galibiyet ve bir sonuç yok.

Mithali Hindistan, şimdiye kadar devam eden turnuvada bir maç kaybetti ve bir galibiyet alarak Batı Hint Adaları’nı yenerek rekoru kırmayı umuyor.

Hindistan, turnuva açılışında Pakistan’ı mağlup etti ancak sonraki maçlarında Yeni Zelanda karşısında ağır bir yenilgiye uğradı ve 62 serilerini kaybetti.

Yeni Zelanda 198 dokuz kişi için 84 yayınladı Hindistan için bir 261 hedefi belirlemeyi aştı. Amy Satterthwaite bir vuruşla 75 kendi tarafında en yüksek puanı aldı 300 toplar. Bu arada, Amelia Kerr dövülmüş 23 kaçar 625 teslimatlar.

Pooja Vastrakar Hindistan bowling bölümü için dört küçük kapı aldı ve iyi durumdaydı. Bu arada Rajeshwari Gayakward da iki işten çıkarma cezası aldı.

300 hedefini kovalarken, Hindistan içinde 46. 4 fazla. Bir vuruşa rağmen 62 kaçıyor 84 Harmanpreet Kaur, Hindistan’ın topları Hamilton’daki Seddon Park’ta galibiyeti sağlayamadı.

Tanıtıldı

Bu arada Mithali kayıt olmayı başardı 04 ) kaçar 23 toplar.

Lea Tahuhu iyi durumdaydı Yeni Zelanda için ve Kerr’in yaptığı gibi üç küçük kapı paketledi.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.