Hindistan Vs Sri Lanka: Virat Kohli Asya Kupası Çatışmasında Bir Ördek İçin Temiz Toplanırken Kütükler Uçuyor. İzlemek

hindistan-vs-sri-lanka:-virat-kohli-asya-kupasi-catismasinda-bir-ordek-icin-temiz-toplanirken-kutukler-ucuyor.-izlemek

Hindistan – Sri Lanka: Dilshan Madhushanka, Virat Kohli’yi ördek diye görevden almasının ardından kutlama yapıyor© AFP

Hindistan, Salı günü Dubai Uluslararası Stadyumu’nda Sri Lanka’ya karşı Super 4 karşılaşmasında KL Rahul ve Virat Kohli’nin arka arkaya iki kalesini kaybettikten sonra erken bir darbe aldı. İlk vuruşta Hindistan, Rahul’un LBW’yi ikinci devrede Maheesh Theekshana tarafından görevden almasıyla mümkün olan en kötü başlangıcı yaptı ve takımın skoru 806 oldu. /1. Ancak taraftarları daha çok hayal kırıklığına uğratan şey, üçüncü turda Dilshan Madushanka tarafından bir ördeğe yenen Hintli yıldız vurucu Virat Kohli’nin görevden alınmasıydı. /2.

Daha önce Pakistan’a karşı mücadelede vintage formunu vuruşuyla sergileyen Kohli kaçar 44 topları, Madhushanka’nın teslimatını tamamen değerlendiremedi ve atıştan sonra hafifçe hareket eden iyi bir uzunluk vuruşunun çapraz vuruşlu vuruşunu denerken kütüklerini kaybetti.

Virat Kohli’nin görevden alınmasının videosunu buradan izleyebilirsiniz:

— Bhishma 🇮🇳🚩❤️ (@khatam_tata_bye) 6 Eylül 2022Hindistan, kura atışını kazandıktan sonra Sri Lankalı kaptan Dasun Shanaka tarafından oyuna sokuldu. Rohit Sharma, önce bowling oynamak istediğini de söyledi. Bu erken gerilemelerden geri dönmek Rohit ve ekibi için büyük bir meydan okuma olacak.

Hindistan, çok yönlü Ravichandran Ashwin’i Ravi Bishnoi’nin yerine XI’de oynadı.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.