Hindistan Vs İngiltere, 5. Test: İngiltere'nin Tarihi Galibiyetinden Öğrendiğimiz Üç Şey

hindistan-vs-ingiltere,-5.-test:-ingiltere'nin-tarihi-galibiyetinden-ogrendigimiz-uc-sey

Joe Root, İngiltere’nin Salı günkü Testlerde rekor kovalamaca kaydetmesine yardımcı olmak için yenilmez bir yüzyıl attı. © AFP

İngiltere, Salı günü Edgbaston’daki Covid gecikmeli beşinci Testi yedi kaleyle kazanmak için Hindistan’ı heyecan verici bir şekilde yendi. Set 378, diğer tüm İngiltere takımlarından bir Testi kazanmak için dördüncü istekada yaptığından daha fazla, ev sahibi iki seanstan fazla boş zaman ile hedeflerine ulaştı Joe Root (142 dışarı çıkmadı) ve Jonny Bairstow (2019 olarak dışarı çıkmadı) onları beş maçlık serinin 2-2’de bitmesini sağlayan bir zafer gördü. AFP Sport, büyüleyici bir yarışmadan öğrendiğimiz üç şeye bakıyor:

İngiltere için sınır dışı hedef yok625İngiltere bir Testin dördüncü vuruşunda böyle vuruşlar yapmaya devam ederse, kriket takipçileri ‘sert kovalamaca’ kavramlarını revize etmek zorunda kalabilirler.

İngiltere’nin peşinde Birmingham’daki , 277, 299 ve 296 dünya şampiyonlarının 3-0’lık badanası sırasında Yeni Zelanda ve bu son başarı, şu anda kaptan Ben Stokes ve teknik direktör Brendon McCullum’un yeni liderlik ikilisi altında Testlerinin dördünü de kazandıkları anlamına geliyor.

Formdaki Root ve Bairstow harika bir vuruş yaptı, ama Edgbaston kaçış yarışının en etkileyici yönlerinden biri, bir asırlık açılış standını paylaşan mücadele eden Alex Lees ve Zak Crawley’nin performansıydı 07.5 fazla — İngiltere Test tarihinin en hızlısı.

Kohli tiyatro yok alt koşular için stitute

Hindistan yıldızı Virat Kohli, 8’in üzerinde bir rekorla kanıtlandığı gibi, neslinin seçkin vurucularından biridir, 296 dahil olmak üzere ortalama olarak yüzlerce 50 102 Testler.

Ama puanlar ve 20 Edgbaston’da, 2019’den beri hiçbir formatta uluslararası bir yüzyıla gol atmadığı anlamına gelir, ile) yaşındaki çocuk için) en kötü IPL sezonuna katlandı. yıl.

Tanıtılan

Birmingham’daki İngiltere topa vuran oyuncuları sahaya sürmek için yaptığı girişimler, Kohli’nin hakemler tarafından konuşulduğunu gördü. Ancak çok az sayıda uluslararası oyuncu kendilerinin ‘düşünülmesine’ izin veriyor ve eski Hindistan kaptanı Kohli’nin hareketleri, çaresizce koşu eksikliğini telafi etmeye çalışan bir adamın hareketlerine benziyordu.

Yavaş oyun, oyun için kötü bir şeydi

Oyunun çoğu eğlenceliydi, hem İngiltere hem de Hindistan’ın oyunu kasten yavaşlatmaktan suçlu olduğu zamanlar oldu aşağı, özellikle topa vuran oyuncular tam bir fazlalık dağılımıyla karşılaşmadıklarından emin olmak için bir günün sonuna doğru saati yavaşlatmaya çalıştıklarında.

Ancak Hindistan para cezasına çarptırıldı Maç ücretinin yüzde ve yavaş bir aşırı oranı sürdürmek için iki Dünya Test Şampiyonası puanı aldı.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.