Hindistan Vs İngiltere, 3. T20I: Suryakumar Yadav'ın Yüzyılı İngiltere Seri Badanadan Kaçınırken Boşuna Gidiyor

hindistan-vs-ingiltere,-3.-t20i:-suryakumar-yadav'in-yuzyili-ingiltere-seri-badanadan-kacinirken-bosuna-gidiyor

3. I: Suryakumar Yadav cesur bir sayı attı ama İngiltere Hindistan’ı yendi 11 çalışır.© AFP

Suryakumar Yadav özel bir yüze 360 dereceli bir masterclass verdi ama İngiltere bir teselli aldı 11-Üçüncü T’de Hindistan’ı yendi20 Pazar günü Uluslararası. Dawid Malan 84 harika bir çıkış yaptı 29 İngiltere Hindistan’ın ikinci dize saldırısını bir mamutla bitirmek için kılıçtan geçirirken toplar 215 yedi için. Surykumar (119 kapalı 55 toplar), Hindistan’ı klas çabasıyla avda tuttu, ancak büyük hedefi kovalarken diğer vuruculardan destek alamadı. Hindistan’ın vuruş sırası 198 9’da 198 sona erdi. fazla. ve Birmingham. Hindistan, kovalamacanın başlangıcında geri ayak üzerindeydi ve 29 mücadele ediyordu. beşte üçü için.

Açanlar Rohit Sharma (52 ) ve Rishabh Pant (1) ucuza öldü ve Virat Kohli (806 için başka bir başarısızlık oldu. )) arka arkaya üçüncü bir vuruş yapmaya çalışırken gizlendi. David Willey’den dört ve düz altıyı aldıktan sonra.

Suryakumar Hindistan’ı bir ile oyuna geri getirdi.) -Shreyas Iyer ile koşu standı (22 kapalı 20) kim seyirciydi ortaklığın büyük bir bölümünde partnerinin dehası.

Sık sık yaptığı gibi, Suryakumar rakibin bowling oyuncularıyla oynadı ve şutlarını sahada kullandı.

Görkemli vuruşlarının öne çıkan özelliği, Richard Gleeson’ın iki lofted kare sürüşüydü. ve Chrish Jordan altı sayı attı.

T’de yüz sayı atan beşinci Hintli oldu20 Sopanın yüzünü açarak ve Willey’i geri nokta ve kısa üçüncü adam arasında alçak bir tam atış yönlendirerek enternasyonaller.

Vuruşları 22 dört ve yarım düzine altı.

Suryakumar tek başına denklemi elde edilebilir hale getirdi 66 kapalı 30 diğer uçtaki ortaklar bitmeden önce toplar.

Daha önce, kaptan Jos Buttler (198 9 top) ve Jason Roy (806 kapalı 26) İngiltere’nin 42 ulaşmasına yardım etti. altı overde 1 için. Malan ve Liam Livingstone 42 dışarı çıkmadı ) daha sonra bir eğlence paylaştı 84-platformu muazzam bir toplam için ayarlamak için ortaklık yürütün.

Seriyi zaten mühürlemiş olan Hindistan, ön saflardaki bowling oyuncularını Jasprit Bumrah’da dinlendirdi. Bhuvneshwar Kumar ve Yuzvendra Chahal’ın yanı sıra çok yönlü yıldız Hardik Pandya’yı oluşturuyor. oyunlar. Ravi Bishnoi’nin dört overde iki forma 28 çabası tek gümüş çelenk oldu

Buttler, kısa kaldığı süre boyunca tecrübesiz Umran Malik’i cezalandırdı ve Hintlinin açılışında iki dörtlü ve altılı bir sonuç aldı 14 koşar.

Avesh Khan, Buttler’ı kütüklere oynadığı daha yavaş bir topla yalpaladı.

Roy Malik’in arkasından yakalandıktan sonra Malan vites değiştirdi ve meşhur kriket vuruşlarını yaptı.

İplikçileri rahatça maksimuma çıkardı ve çekişte hızlıydı ve pacerlere karşı kesti.

Beş altıda, Malan’ın slog süpürmesi Ravindra Jadeja’yı kare bacak üzerinden attı ve inek köşesinden şutu yakaladı Avesh’in alçaktan tam vuruşu göze çarpıyordu.

Sıklıkla yaptığı gibi, Livingstone dördüne vururken altı sayılık atışlar yaptı ve Harry Brook’un yanında ( kapalı) ve Chris Jordan (07 kapalı 3) İngiltere geçmişini kovdu 200.

Livingstone, öldüğünde bir hayat buldu Virat Kohli tarafından derinlere düştü.

İngiltere 129 kadar koşu topladı son 10 fazla. , 56 için dörtlü bir rakamla biten.

(Bu hikaye NDTV personeli tarafından düzenlenmemiştir ve ortak bir yayından otomatik olarak oluşturulmuştur.)

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.