Hindistan Vs Hong Kong Canlı Skor Top, Asya Kupası, 2022 NDTV Sports'ta Bugünkü Maçın Canlı Kriket Skoru

hindistan-vs-hong-kong-canli-skor-top,-asya-kupasi,-2022-ndtv-sports'ta-bugunku-macin-canli-kriket-skoru

Özel bir uzman ekibi size Sports.NDTV.com’da canlı skor, canlı kriket skoru, canlı maç güncellemesi getiriyor. 0,4 fazladan sonra Hindistan 3/0. Hindistan – Hong Kong puan kartının canlı güncellemeleri de mevcuttur. Asya Kupası’nda favori takımlarınızı takip etmek için mükemmel bir platform 2022. Asya Kupası, 2022 bugün maç, top yorum, Hindistan – Hong Kong, Hindistan – Hong Kong canlı skor, Hindistan – Hong Kong puan kartı ile en sevdiğiniz vurucu ve bowling oyuncularını takip edin. Asya Kupası heyecanını 2022 Sports.NDTV.com’dan takip edin, canlı maç güncellemelerini ve canlı kriket skorunu platformumuz üzerinden takip edin.

0,2 fazla (0 Run)2022 Bu sefer kısa bir dokunuş, dışarıda, Rahul arka ayağa gidiyor ve iyi bir zamanlama ile yumruk atıyor, ancak düz gidiyor

0.2 fazla (1 Run)2022 Geniş! Bu vesileyle yanlış çizgi ve Hindistan bu ekstra ile işaretin dışında. Arshad bacak tarafından uzun bir top gönderiyor, KL fiske atmaya çalışıyor ama ıskalıyor.

0,1 fazla (0 Run) Başlar iyi, doğru para. Uzakta ve bitmek üzere, KL Rahul çizginin arkasına geçiyor ve onu koruyor. Son maçta KL ile olanlardan sonra orta sahayı oynamak güzel bir duygu.

Oyun öncesi formaliteler bitti ve artık oyuna başlama zamanı. Hakemler ortada ve Hong Kong oyuncuları, kaptanlarıyla bir araya gelerek onlara son birkaç bilgelik sözü verirken görülebilir. Hintli açılış çifti Rohit Sharma ve KL Rahul da ortaya çıkıyor. Yeni top Haroon Arshad’a verildi ve oyuna girmeye hazır. Haydi oynayalım…

Oyunun başlamasına dakikalar kaldı! Ancak bundan önce, iki oyuncu grubu kendi milli marşlarını söylemek için sıraya giriyor. Önce Hong Kong’un milli marşı, ardından Hindistan milli marşı olacak.

Dinesh Karthik sohbete geliyor! Hindistan’ın ‘yeni bitiricisi’ geçen sefer harika bir kriket oyunu olduğunu ve Hardik’in yanlarında olduğu için şanslı olduklarını söylüyor. Sonlara doğru Hardik Pandya ile planı hakkında sohbet ettiğini ve Hardik’in kendinden emin olduğunu paylaştı. Biraz iletişimin her zaman faydalı olduğunu ve takımın neye ihtiyaç duyduğuyla ilgili olduğunu ve netliğin iyi olduğunu ekliyor. DK, takımdaki yeni rolüyle ilgili olarak, kilit noktalardan birinin kendinizden biraz daha az şüphe duymak olduğunu ve sağduyulu kalmanın ve ilk vuruştan itibaren durumun farkında olmanızın önemli olduğunu, çünkü riskler yüksek olduğu için durumun farkında olmanız gerektiğini söylüyor.

Hong Kong (Oyun XI) – Nizakat Khan (C), Yasim Murtaza, Babar Hayat, Kinchit Shah, Aizaz Khan, Scott McKechnie (WK), Zeeshan Ali, Haroon Arshad, Ehsan Khan , Ayush Shukla, Mohammad Ghazanfar.

Hindistan (Oyun XI) – Rohit Sharma (C), KL Rahul, Virat Kohli, Suryakumar Yadav, Rishabh Pant (WK) (Hardik Pandya için geldi) , Dinesh Karthik, Ravindra Jadeja, Bhuvneshwar Kumar, Avesh Khan, Yuzvendra Chahal, Arshdeep Singh.

Hintli kaptan Rohit Sharma, önce bowling oynamak istediklerini söylüyor ama bu iyi bir adım çim üzerinde eşit bir kaplama ile. iyi bir skor elde etmek için iyi vuruş yapmaları gerektiğini düşünüyor. Muhalefetten bağımsız olarak takım olarak istediklerini yapmaya devam etmek istediklerini belirtiyor. Temelleri doğru yapmak istiyor ve bize bir değişiklik olduğunu bildiriyor – Hardik Pandya dinleniyor ve Rishabh Pant onun yerine geçiyor.

Hong Kong kaptanı Nizakat Khan, bir değişiklik yapacaklarını söylüyor. önce bir kase çünkü Umman’da kovalamada iyiydiler. Geçen sefer Hindistan’a karşı iyi bir oyun olduğunu ve aynı şekilde devam etmeyi umduklarını ve Hindistan’a karşı oynadıkları son maçtaki hatalarını düzeltmeye çalışacaklarını da ekliyor. Son elemede oynayan takımla aynı takıma sahip olduklarını bildirir.

Toss – Rohit Sharma ve Nizakat Khan ortada. Bozuk para yukarı gider ve ikincisinin lehine düşer. HONG KONG ÖNCE KASEYE SEÇİN!

Bu makalede bahsedilen konular

202220222022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.