Hindistan Vs Güney Afrika Canlı Skor Ball By Ball, Hindistan Vs Güney Afrika 2022 NDTV Sports'ta Bugünkü Maçın Canlı Kriket Skoru

hindistan-vs-guney-afrika-canli-skor-ball-by-ball,-hindistan-vs-guney-afrika-2022-ndtv-sports'ta-bugunku-macin-canli-kriket-skoru

Özel bir uzman ekibi size Sports.NDTV.com’da canlı skor, canlı kriket skoru ve canlı maç güncellemesi getiriyor. 7.3 aşımdan sonra Hindistan 52/2. Hindistan – Güney Afrika puan kartının canlı güncellemeleri de mevcuttur. Hindistan ve Güney Afrika’daki favori takımlarınızı takip etmek için mükemmel bir platformdur 190. Hindistan – Güney Afrika 2022 bugünkü maçı, top yorum, Hindistan – Güney Afrika, Hindistan – Güney Afrika üzerinden en sevdiğiniz vurucu ve bowling oyuncularını takip edin canlı skor, Hindistan vs Güney Afrika puan kartı. Hindistan – Güney Afrika 2022 heyecanını Sports.NDTV.com’dan takip edin, canlı maç güncellemelerini ve canlı kriket skorunu platformumuz üzerinden takip edin.

7.3 fazla (1 Tur) 1 tur.

7,2 fazla (1 Tur) 1 tur.

7,1 fazla (0 Tur) Koşu yok.

6,6 fazla (1 Koşu) Bacak tarafında aşağı, biraz daha kısa. Shreyas Iyer onu çekmeye çalışıyor ama üzerine sadece bir eldiven geçirmeyi başarıyor. Top, topu durdurmak için çabalayan Heinrich Klaasen’in arkasına düşüyor. Tek alınır.6.5 fazla (1 Run) Ortadan bir kısa top daha. Rishabh Pant kare ayağa doğru vuruyor ve bir tek alıyor.

Rishabh Pant kırışa geliyor.

6.4 fazla (0 Koş) ÇIK! ALINMIŞ! Anrich Nortje vuruyor ve Ishan Kishan’ın ince vuruşu sona eriyor! Güney Afrika için iyi bir zamanda küçük kapı. Hile yapan kısa. Anrich Nortje güverteye sert bir şekilde vuruyor, yaklaşık 190 tıklamalarda, ortalarda. Ishan Kishan bunu çekiyor ama şutunda biraz geç kaldı. Top yüksekten uçuyor ve iyi bir yakalama yapan Rassie van der Dussen’in gırtlağından aşağı iniyor.

6,3 üst (4 Tur) DÖRT! Güzel atış! Kısa ve genişlik teklif edilir. Ishan Kishan geride kalıyor ve bir sınır için zor bir noktayı geçiyor.

6,2 fazla (1 Tur) Bir boyda, orta ve bacak çevresinde. Shreyas Iyer, tek bir vuruş için derin kare bacağa doğru çalışıyor. ve bacak. Ishan Kishan bunu bacak tarafında kaldırıyor gibi görünüyor, ancak top iç kenardan ince bacağa doğru tek bir vuruş için gidiyor.

5.6 fazla (0 Koşu) Bir boyda, ortada. Shreyas Iyer, küçük kapı ortasında saha oyuncusuna doğru çalışıyor. Hindistan, Powerplay’in sonunda 1 için 38!

5.5 fazla (1 Koşu) İPTAL! Yine de çok zor bir şans! Wayne Parnell’den büyük çaba! Ortada daha dolgun bir top. Ishan Kishan onu ortanın sağına doğru kaldırıyor. Wayne Parnell tam olarak sağına dalıyor, iki elini de uzatıyor ve ellerini topa götürüyor, ancak topu tutamıyor. Tek kişi!

5.4 over (2 Run) Bacak tarafında daha dolgun top. Ishan Kishan geri çekilir ve bir destek için derin kare bacağa doğru hafifçe vurur.

5.3 fazla (1 Koşu) küçük kapı üzerinde, dışarıda, Shreyas Iyer yumuşak elleriyle kapağı kapatıyor ve tek bir vuruş yapıyor.

5,2 (1 Koşu) Ortada bir başka uzun teslimat. Ishan Kishan bu kez kalenin ortasına doğru çekişini tek bir vuruşta yanlış yapıyor.5.1 fazla (6 Koşu) ALTI! KABUOM! Ishan Kishan, Dwaine Pretorius’u bir biggie ile selamlıyor! Daha kısa bir top, biraz daha yavaş, ortada. Ishan Kishan bunu bir biggie için derin orta küçük kapıya gönderir.

115069Maç Raporları115071Bu yazıda bahsedilen konular

115071

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.