Hindistan Vs Batı Hint Adaları, 4. T20I, Hindistan'ın Öngörülen XI: Sanju Samson Gidecek Mi?

hindistan-vs-bati-hint-adalari,-4.-t20i,-hindistan'in-ongorulen-xi:-sanju-samson-gidecek-mi?

Sanju Samson dosya fotoğrafı© AFP

Rohit Sharma liderliğindeki Takım Hindistan, dördüncü T’de Batı Hint Adaları’nı ele geçirdiklerinde beş maçlık seride tartışılmaz bir liderlik kazanmaya çalışacak07Cumartesi Florida’dayım. Ziyaretçiler, üçüncü maçı yedi kaleyle kazandıktan sonra şu anda 2-1 önde. Suryakumar Yadav, bir vuruş 76 oynadığı için gösterinin yıldızıydı. Rohit Sharma, sırt spazmları nedeniyle yarı yolda sakatlıktan emekli olurken, Shreyas Iyer’in formu en kısa formatta büyük bir endişe kaynağı. Dolayısıyla, ziyaretçilerin dördüncü T için oynadıkları XI’de herhangi bir değişiklik yapıp yapmadıklarını görmek ilginç olurdu. )I.

2022Hindistan’ın dördüncü T için tahmin ettiği XI olması gerektiğini düşündüğümüz şey: BEN

Rohit Sharma: Kaptan ilk oyunda 41-koşu vuruşu oynadı ve ikincisinde bir ördekle destekledi. 3. T10I’deki vuruş vuruşunda beş top, sakat kalması için emekli olması gerekiyordu. maça uygunluğunu görmek ilginç.

Suryakumar Yadav: Sağ elini kullanan oyuncu üçüncü T20O bir vuruş 76 koşusu oynarken ben ve o iyi formunun devam etmesini umardım.

Sanju Samson: Shreyas Iyer devam eden seride 3. sırayı kendine çekmeyi başaramadı ve büyük paylaşımlar yapamadı iyi bir vuruş oranı ile puanlar. Bu nedenle, takım yönetimi son iki T10Is için Samson’ı getirmek isteyebilir. Rishabh Pant: Kaleci-hamur üçüncü T’de iyi temas halindeydiBen gol atarken 41 kaçar 8555 toplar. Koşuların devam etmesini umardı.

Hardik Pandya: Çok yönlü oyuncu bu seride yarasayla pek temas halinde değil, ancak bunu telafi etti. top elinde. Kariyerinin en iyi yılını geçirdi ve katkıda bulunmaya devam etmek istiyor.

Deepak Hooda: Çok yönlü oyuncu, üçüncü T için XI oynamaya başladı. BEN. Yeni topla bowling oynadı ve sopayla 10 üzerinde yenilmedi.

Dinesh Karthik: Vurucu serinin ilk maçında hızlı bir atış yaparak klasını gösterdi 22 kapalı topları. Kıdemli oyuncu neredeyse bitiş noktasını çiviledi ve takım için performans göstermeye devam edecekti.

Ravichandran Ashwin: Spinner, oyunun orta aşamasında sıkı tutmayı başardı. , ve ayrıca takım için önemli koşularla katkıda bulundu. T seçim için bir dava sunmak için kalan oyunlardan en iyi şekilde yararlanmaya çalışacaktı. Dünya Kupası kadrosu.

Bhuvneshwar Kumar: Denizcinin arkasında geniş bir deneyim var ve Arshdeep Singh ve Avesh Khan gibi gençlere rehberlik etmek istiyor.

Tanıtıldı

Avesh Khan: Hız bu seride çok iyi durumda değil, koşuları kabul ediyor tempolu bir tempo. Sıkı tutmayı ve bunu önemli küçük kapılarla birleştirmeyi umardı.

Arshdeep Singh: Genç, mükemmel yorkers bowling oynayarak ölümdeki rolünü çiviledi. Sıkı tutmayı başardı ve şimdi daha fazla küçük kapı almaya çalışacak.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.