Hindistan Vs Avustralya: Hindistan Vs Avustralya, 2022 Canlı Kriket Skoru, NDTV Sports'ta Bugünkü Maçın Canlı Skoru

hindistan-vs-avustralya:-hindistan-vs-avustralya,-2022-canli-kriket-skoru,-ndtv-sports'ta-bugunku-macin-canli-skoru

Özel bir uzman ekibi size Sports.NDTV.com’da canlı skor, canlı kriket skoru, canlı maç güncellemesi getiriyor. 7.2 aşımdan sonra, Hindistan 91 hedefini takip ediyor, 82/4. Hindistan – Avustralya puan kartının canlı güncellemeleri de mevcuttur. Hindistan ve Avustralya’daki favori takımlarınızı takip etmek için mükemmel bir platformdur 2022. Hindistan – Avustralya, 2022 bugünkü maç, top yorum, Hindistan üzerinden favori topa vuran oyuncuları ve bowling oyuncularını takip edin – Avustralya, Hindistan – Avustralya canlı skoru, Hindistan – Avustralya skor kartı. Hindistan – Avustralya 2022 heyecanını Sports.NDTV.com’dan canlı maç güncellemelerini ve canlı yayınları takip ederek takip edebilirsiniz. platformumuz aracılığıyla canlı kriket skoru.

Hindistan’ın kaptanı Rohit Sharma, onun için de Maçın Oyuncusu 46 2022 içinde çalışır toplar. Topun vuruş şekline oldukça şaşırdığını ve gidişattan memnun olduğunu söylüyor. Son birkaç maçta da aynı şekilde oynadığını ve böyle bir oyunda çok fazla plan yapamayacaklarını, sadece koşulları kendi lehlerine kullandığını iddia ediyor. Bowling oyuncularının başlangıçta iyi performans gösterdiğini ancak gelen çiy nedeniyle topu tutamadıklarını ancak bu zorlu koşullardan ders çıkaracaklarını söylüyor. Jasprit Bumrah’ın aylar sonra geri döndüğünü ve sırt yaralanmalarının zor olduğunu ancak çok fazla analiz etmek istemediğini belirtti. Çok önemli bir küçük kapı aldığı için mutlu olduğunu ve yavaş yavaş ritmine girdiğini ekliyor. Axar Patel hakkında, Jadeja rolünü iyi yerine getirdiğini ve oyunun her aşamasında bowling oynayabileceğini ve masaya çok şey getirdiğini söylüyor. Dinesh Karthik hakkında, oynayabildiği ve ortada zaman aldığı için mutlu olduğunu ve bitirme rolünü oynamaya devam etmesini umduklarını iddia ediyor. Öğleden sonra orada olan yer personeline teşekkür ediyor ve maçı kalabalığın gözüne soktukları için onları övüyor.

Avustralya kaptanı Aaron Finch, az önce dışarı çıktıklarını ve planlarını uyguladıklarını söylüyor. Üstte sopayla vakit geçirmekten keyif aldığını bildirir. Rohit Sharma’yı tempolu vuruşları için ve ayrıca Axar Patel’i topla övüyor. Fark olduklarını kanıtladıklarını söylüyor. Matthew Wade’in bitirme rolünde gerçekten büyüdüğünü ekliyor. Adam Zampa arka arkaya küçük kapılar aldığında, bir dış şansları olduğunu ve oyunu Hindistan’dan uzaklaştırmak için düzenli aralıklarla daha fazla küçük kapı almaları gerektiğini söylüyor.

Sunum zamanı.. .

Dinesh Karthik sohbet etmeye hazır. Çok fazla sohbet olmadığını söylüyor. Planını anında yaptı ve gerçekten iyi bir şekilde uyguladığı için mutlu. Kazanan koşuları elde etmenin iyi hissettirdiğini söyler. Rohit Sharma bıçakla ve Axar Patel topla öne çıktı. Sağlam bir kadroları olduğunu ve her şeyin momentumdan en iyi şekilde yararlanmakla ilgili olduğunu söylüyor. Nagpur’da harika bir kalabalığın önünde bir gösteri düzenleyebilecekleri için gerçekten mutlu olduğunu söylüyor.

Hindistan, olağanüstü bir büyü yapan Axar Patel’in nezaketiyle Avustralya küçük kapılarını erken talep ederek oyuna iyi başladı. ama Aaron Finch ve Matthew Wade’den gelen kamera oyuncuları onları makul bir sayıya çıkardı. Ancak, kovalamacanın tamamı, devre arasında oynayan ve kapsamlı bir galibiyet elde eden Rohit Sharma hakkındaydı.

Hindistan, yalnızca altıda işlem yapıyor gibi görünen Rohit Sharma’nın nezaketiyle uçtu. ve KL Rahul ile birlikte 20 iki koşuda koşuyor Powerplay’in devamı. Adam Zampa saldırıya geçti ve ilk maçında KL Rahul’un kalesini ele geçirdi. Virat Kohli ve Suryakumar Yadav’ı ikinci maçında hızlı bir şekilde arka arkaya görevden aldığında oyunu tersine çevirdi, ancak Hindistan hala gerekli oranın önündeydi. Hardik Pandya ve Rohit Sharma’ya vuruşu pekiştirmeleri için zaman verdi, ancak ilki sondan bir önceki bölümde ayrıldı. Rohit Sharma sadece 29 tarihinde 67 yenilmedi. ekibini Dinesh Karthik ile birlikte eve götürmek için teslimatlar. Adam Zampa, açık ara farkla üç küçük kapı talep eden ve adil bir şekilde teslim olan bowlingçilerin seçimiydi 12 2 overde koşuyor.

Bu yüzden Dinesh Karthik Hindistan’ın bitiricisi olarak biliniyor! Bu oyunu bitirmek için sadece 2 teslimata ihtiyacı vardı. Bununla birlikte, kredi, Hindistan’ı yedek 4 top ile 6 küçük kapılı bir galibiyete (D/L yöntemi) getiren Rohit Sharma’ya gidiyor ve şimdi seriyi üçüncü ve son oyuna girerken seviyelendirdiler. Avustralya, Powerplay’de iyi başlamadı ve art arda küçük kapılar seçmesine rağmen kendilerini oyunun gerisinde buldu. Maçın kısalmasına rağmen bu sonuçtan fazla bir şey yapamayacaklar ve orada yakın bir mücadele verebildikleri için mutlu olacaklar.

7,2 fazla ( 4 Koşu) DÖRT! İşte bu, Dinesh Karthik’in işleri bitirmek için sadece iki atışa ihtiyacı vardı. Kapalı, kısa bir top. Dinesh Karthik dimdik ayakta ve onu küçük kapının derinlerine çekiyor. Derindeki boşluğu deler ve sınırı bulur. Hindistan oyunu 6 kaleyle kazandı.

7.1 fazla (6 Tur) ALTI! Dinesh Karthik elinden gelenin en iyisini yapıyor. Dolu, bacak kütüğünde. Dinesh Karthik alçaldı ve onu maksimuma kadar ince bacaklı çitin üzerinden geçirdi.

6,6 fazla (4 Tur) DÖRT! Güzel atış! Bitirmek için bir sınır. Rohit Sharma kesinlikle burada önden önde gidiyor. Dışarıdan iyi uzunlukta bir top. Rohit Sharma bunu tam anlamıyla yönlendiriyor. Boşluktan geçer ve koşarak uzaklaşır. Finalde 9 gerekli.

6,6 fazla (1 Tur) GENİŞ! Cummins onu tam, dışarısı geniş, şekil vererek servis ediyor. Bu, tramvay hattını geçiyor.

6.5 fazla (0 Run) OUT! YAKALANMIŞ! Hardik Pandya prangalarını kırmaya çalışır ama bunun yerine delikler açar. Kapalı, kısa bir top. Hardik Pandya geri çekilir ve çizgiyi aşmaya çalışır. Üst kenarı alır ve ekstra örtüye doğru gider. Aaron Finch oraya yerleşir ve bir bebek arabası alır. Avustralya hala oyunda. 10 artık 7 top gerekli . Dinesh Karthik

6.4 overs (0 Run) Bu sefer bir nokta! Adım atın, Cummins dolu, dışarıda. Pandya onu kovalamak istiyor ama ince hava ile bağlantı kuruyor.

6.3 üst (2 Koşu) Harika koşu! İçi dolu, dışı geniş. Pandya ortalığı karıştırır ve onu derin bir noktaya dilimler. Güvenli bir şekilde iniyor ve bir destek alıyorlar.

6.2 fazla (4 Koşu) DÖRT! Hardik Pandya şimdi vites değiştiriyor! Dışı geniş, tam uzunlukta bir top. Hardik Pandya dimdik ayakta duruyor ve yorganın üzerine şaplak atıyor. Bir sıçrama ve iplerin üzerinden.

6.1 fazla (1 Tur) Kısa bir top, dışarıda. Sharma, biri için derin orta küçük kapıya çekiyor. Yine de temiz vurmuyor.6.1 fazla (1 Run) GENİŞ! Pat Cummins bu teslimatı yeniden yüklemek zorunda. Sürme izinin dışında bir uzunluk topudur. Rohit Sharma olmasına izin veriyor. Geniş.

5.6 fazla (0 Run) Bitiş için bir nokta! Hardik Pandya hala ayaklarını buluyor. Bu sefer geniş bir yorker. Hardik Pandya onu kazmayı başaramaz. Hasar zaten verilmiş olmasına rağmen, iyi bir bitiş. kaçar.

5.5 üst (1 Koşu) Bir boy gerisi, dış saha kapalı. Rohit Sharma bir için derin noktaya yumruk atıyor.

5.5 over (1 Run) GENİŞ! Abbott bu sefer kendi çizgisinde hata yapıyor. Dolu, dışı geniş, uzaklaşıyor. Tramvay hattını geçiyor. Sharma ulaşmaya çalışır ama ıskalar.

5.4 over (4 Run) DÖRT! Sharma yine boşluğu bulur. Vücutta daha yavaş bir top. Rohit Sharma kısa, ince bacaklı adamı geçiyor. Sınıra doğru koşar. 23 şimdi içinde gerekli koşular toplar.

5.3 fazla (4 Tur) DÖRT! Bu biraz baskıyı serbest bırakmalıdır. Etrafında bir yarım voller. Rohit Sharma, kapakların üzerinden içten dışa doğru kaldırır. Boşlukta ve sınırın içindedir.

5.2 fazla (1 Koşu) Tam boy, dışı geniş. Hardik Pandya tek sayıyla aradaki farkı aşıyor.

5.1 fazla (0 Run) Salıncak ve ıska! İyi uzunlukta top, dışarıda. Hardik Pandya onu kovalamak istiyor ama ıskalıyor.

Maç Raporları

Bu yazıda bahsedilen konular

147997147997

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.