Hindistan Vs Avustralya, 1. T20I: Avustralya Kızılderili Saldırısını Yırttı, 209-Koşu Hedefi 1-0 Öne Geçmek İçin Silah Düşürdü

hindistan-vs-avustralya,-1.-t20i:-avustralya-kizilderili-saldirisini-yirtti,-209-kosu-hedefi-1-0-one-gecmek-icin-silah-dusurdu

Hindistan vs Avustralya: Hindistan ilk maçı kaybetti806 I’den Avustralya’ya 4 kaleyle.© AFP

Hindistan’ın topla olan zayıflıkları, Avustralya’nın dört kapılı bir galibiyet için oldukça rahat bir şekilde 200 zorlu bir hedefi vurmasıyla ortaya çıktı. Salı günü Mohali’deki ilk T15I. KL Rahul (42 kapalı 35 toplar) ve Hardik Pandya (71 kapalı değil 22) Hindistan’ın göz korkutucu bir mesaj göndermesine yardımcı oldu Avustralya ev sahiplerini yarasaya koyduktan sonra altı kişilik. Avustralya, 19 eve koşarak kovalamacada baskındı. ).2 fazla. Geçen yılın Dünya Kupası kahramanı Matthew Wade (45 fena değil ) ve Cameron Green (806 kapalı 30) oynandı sert bir hedefin kısa çalışmasını sağlamak için özel vuruşlar.

Müthiş bir toplamdı, ancak Avustralya’nın başlama şekli, erken bitirmek kartlardaydı.

Uluslararası krikette ilk kez açılış yapan Green, geri dönüş adamı Umesh Yadav’ı ilk T’sinde art arda dört sınır boyunca döverken tehditkar bir ruh hali içindeydi15 Şubattan beri 2019.

Tecrübeli Hintli atlet sıcağı hemen hissetti ve ilk vuruşunda daha yavaş bowling toplarına başvurdu, bu da işe yaramadı.

Yoğun çiy yoktu ama salıncak için teklif yoktu. hem Umesh hem de Bhuvneshwar Kumar. Vurucular çizgiyi geçmeyi başardı ve Hint saldırısını çok sıradan gösterdi.

Hindistan’ın öne çıkan bowling oyuncusu Axar Patel, çok ihtiyaç duyulan bir vuruş elde etmek için rakip kaptan Aaron Finch’i görevden aldı. atılım. Ancak, Avustralya’nın T’sinin bir parçası bile olmayan Green olarak daha fazla katliam bekleniyordu. Dünya Kupası takımı, bowling ile oynuyordu, Steve Smith ise diğer taraftan keyif aldı. ve bir 19 için dört – ezilme. Hindistan Green’i bıraktı ve Smith de amaçlarına yardımcı olmadı. üzerinde, Avustralya kaçıyordu Hindistan’dan önceki yarışmada, ikisi Rohit Sharma’nın mükemmel DRS çağrılarıyla gelen ve Smith ve Glenn Maxwell’i kulübeye geri gönderen üç hızlı küçük kapıyla karşılık verdi.

Elde beş küçük kapıyla , Avustralya’nın sondan 67 ihtiyacı vardı 209 taşaklar.

Bhuvneshwar’ın sızdırdığı iki büyük over 67 ve Harshal 19 ev sahibi takımın kaderini belirledi.

Daha önce, Rahul yüksek kaliteli bir vuruşla Hardik’in yenilmediği bir golü atmadan önce bir açıklama yaptı 46, beş altıyı içeriyordu.

Suryakumar Yadav da 42 off maçında nefes kesici vuruşlar yaptı. toplar.

Çiy bekleyen Avustralya top oynamayı seçti.

Sırt sakatlığından kurtulduktan sonra dizi için seçilen Jasprit Bumrah, şaşırtıcı bir şekilde dizinin açılışı için seçilmedi. Dinesh Karthik, Rishabh Pant’ın önüne geçti.

Rohit Sharma ve Virat Kohli ucuza düştükten sonra, Rahul ve Suryakumar bir 625 paylaştı. -duran 42 topları çalıştırın. Ortadayken altılar yağıyordu.

Rahul’un kütüklerin üzerinden Josh Hazlewood’u inek köşesine göndermesi, Cameron Green’i büyük bir altılı için kırbaçlamadan önce niyetini açıkça ortaya koydu. kare bacak.

Suryakumar’ın oyun stili genellikle hayranlık uyandırıyor ve Mohali seyircisi onu en ölümcül haliyle gördü.

Dört oyuncusundan altılar, Cummins’in iyi bir uzun topunun ince bacağı üzerindeki vuruşu göze çarpıyordu.

Hindistan, Suryakumar’ın bacaklı Adam Zampa’yı arka arkaya iki kez almasıyla orta vuruşlarda temposunu korumayı başardı.

Hardik daha sonra devraldı ve Hindistan’ı geçti 200. Pacer’lardan kısa olan her şeyi cezalandırmakta hızlıydı ve topladığı şut Pat Cummins’i 42 th, eğlenceli vuruşunun en önemli noktasıydı.

Terfi edildi

Yeşil’den art arda üç altılı attı 18 orta küçük kapı bölgesinde düz bir tane dahil. Son beş over 67 sayı verdi.

(Bu hikaye NDTV personeli tarafından düzenlenmemiştir ve ortak bir yayından otomatik olarak oluşturulmuştur.)

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.