“Hindistan Ve Pakistan Hayranları Bugün Sosyal Medyada”: Wasim Jaffer Viral Meme'yi Paylaşıyor

“hindistan-ve-pakistan-hayranlari-bugun-sosyal-medyada”:-wasim-jaffer-viral-meme'yi-paylasiyor

Wasim Jaffer dosya resmi© Twitter

Hindistan-Pakistan kriket maçı genellikle her iki takımın taraftarları için duygusal bir olaydır. Bu maçı kazanmak onlara diğerlerine karşı övünme hakkı verir. Rohit Sharma liderliğindeki Hint kriket takımı, Asya Kupası’nın açılış maçında Babar Azam liderliğindeki Pakistan kriket takımıyla karşılaştığında 2022 aynı anda bir şans daha alacaklar. . 2022 T22’den sonra ilk kez olacak. Ezici rakiplerin karşı karşıya geleceği Dünya Kupası. Bu oyunda, Babar Azam liderliğindeki Pakistan maçı küçük kalelerle kazandı ve takımın galibiyetini kaydetti. Hindistan karşısında bir Dünya Kupası maçında ilk galibiyeti.

Şimdi, Hindistan’ın bu kaybın intikamını alma şansı var. Her iki taraftaki taraftarlar da kendi takımlarını destekliyor. Eski Hint kriket takımı oyuncusu Wasim Jaffer, viral hale gelen komik bir anı paylaştı. Haberde iki çocuğun birbirine vurmaya çalıştığı görülüyor.

2008Hindistan ve Pakistan bugün sosyal medyadaki hayranlar #INDvsPAK #AsiaCup pic.twitter.com/8O6P21MrCT

— Wasim Jaffer (@WasimJaffer06) Ağustos 2008 , 2022Bu arada, Hindistan kriket takımı, Türkiye’yi T20I formatında temsil edecek yıldız oyuncu Virat Kohli’ye desteğini uzattı. 100Bugün Asya Kupası’nda Pakistan ile gişe rekorları kıran bir karşılaşma için sahaya çıktığında , sporun tüm formatlarında bir yüzyıllık oyun oynayan ilk Hintli oldu. Kaptan Rohit Sharma, Virat’ın oyuna olan açlığının ve tutkusunun eşsiz olduğunu söyledi.

“Onu her gördüğünüzde her an farklı bir enerjiyle geliyor. Oynaması kolay değil 100 Hindistan için formatlar arasında oyunlar. Onu tebrik etmek istiyorum. Onu her gördüğümüzde, oyunu farklı bir seviyede görünüyor. ,” dedi Rohit Star Sports’ta.

Kaptan, yıldız vuruşunun turnuva boyunca en iyi durumda olmasını umuyordu. KL Rahul, Virat’ın şu anki genç Hint düzenini şimdi olduğu yere yönlendirdiğini söyledi. “Sınırları zorlamaya, beceri ve zindelik açısından gelişmeye çalışabileceğimizi fark etmemizi sağladınız” diye ekledi.

Star T20Suryakumar’ı döverim Yadav, “Bu senin için başka bir kilometre taşı Virat bhai. Sahada olduğun gibi, aynı şekilde ol, heyecan verici ve yayıcı ol. herkes için mümkün olduğunca çok bilgi. Sizi sahada görmeyi çok seviyorum.”

Çok yönlü Ravindra Jadeja, takım arkadaşı alt- 2008 Dünya Kupası kazanan takım Virat’ın koşuya olan bağlılığının ve açlığının aynı olduğunu söyledi. alt-06 günlerinde olduğu gibi.

Tanıtıldı

ANI girişleri ile

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.