Hindistan Teknik Direktörü Ramesh Powar: ICC Kadınlar Dünya Kupası: Kıdemli Oyuncuların Daha Fazla Sorumluluk Alması Gerekiyor

hindistan-teknik-direktoru-ramesh-powar:-icc-kadinlar-dunya-kupasi:-kidemli-oyuncularin-daha-fazla-sorumluluk-almasi-gerekiyor

Kadınlar Dünya Kupası: Smriti Mandhana Yeni Zelanda’ya karşı.© AFP

Hindistan’ın Yeni Zelanda’ya karşı aldığı mağlubiyette gösterilen niyet eksikliği karşısında “şaşıran” baş antrenör Ramesh Powar, takımın kıdemli oyuncularını Batı’ya karşı ICC Kadınlar Dünya Kupası maçından başlayarak daha fazla sorumluluk almaya çağırdı. Hindistan, Cumartesi. Mithali Raj liderliğindeki taraf gol atarken 50 kaçarken Hintli üst düzey oyuncu bir kez daha ateş edemedi 20 peşinden koşarken 50 sonunda bir acı çekmek için -Perşembe günü ev sahibi Yeni Zelanda’ya mağlup oldu. “Sanırım işlerin istediğimiz gibi gitmediği günlerden biriydi ve dürüst olmak gerekirse, vuruş şeklimize de şaşırdım ” ) bitti,” dedi Powar, takımın Batı Hint Adaları’na karşı oynayacağı maçın arifesinde sanal maç öncesi konferansında.

“Ve geriye (son altı maça) bakarsanız, Yeni Zelanda’ya karşı oynadık, planlarımızı iyi uyguluyorduk.”

Powar, takıma turnuva öncesinde antrenman yapmaları için bolca fırsat verildiğini ve artık zamanının geldiğini söyledi. teslim.

“Mithali (Raj), Smriti (Mandhana), Jhulan (Goswami) gibi yaşlıların ellerini kaldırmasını ve maçları tek başına kazanmasını istiyorum, çünkü katılımları ve galibiyete katkıları genç oyunculara yansıyacak” dedi Powar.

“Bence bu Dünya Kupası’nın baskısı ama hiçbirini vermek istemiyorum. Elinizi kaldırıp gösterileri sergilemenin tam zamanı.

“Son altı aydır antrenman yapıyoruz, İngiltere’ye, Avustralya’ya gittik, Yeni Zelanda’ya erken gittik, bu yüzden gereken her uygulama fırsatına sahibiz, bu yüzden bir grup olarak ayağa kalkıp teslim olmanın zamanı geldi,” diye ekledi Powar.

Eski spinner ayrıca, en iyi beş vurucuyu daha tutarlı olmaya çağırdı.

“İleride, onun (Harmanpreet Kaur) tutarlı olmasını bekliyorum ve bekliyorum Hindistan daha sonra, son iki şampiyon İngiltere’yi alt üst eden ve açılış iki maçında Yeni Zelanda’ya ev sahipliği yapan formda bir Batı Hint Adaları takımıyla buluşuyor.

Antrenör, ilk 10 over’larda niyet göstermek gerektiğini vurguladı.

“(Sneh) Rana ve Pooja (Vastrakar) Hindistan takımının birer parçası ve her bir oyuncu üzerinde çok çalışıyoruz – ister tam isabet ister çok yönlü olsun.

“İlk üç dörtlü mücadele ettiğinde (ve) alttaki üç performans gösterdiğinde bu şeyler olacak bu bir takım oyunudur, birinin boyun eğmesi gerekir r birisi için, herkes her oyunu oynamaz.

“İleride, ilk vuruşta vuruş yaparken biraz niyet göstermek önemlidir fazla” dedi eski Hindistanlı topa vurucu.

“Ve bu Dünya Kupası’na bakarsanız, kovalamak kolay değil ama kovalamak için iyi bir kapıydı ve momentum ve niyet beklediğim ilk 03 aşırılıklarda berbat ettik” dedi.

Terfi edildi

Kaptan Yardımcısı Harmanpreet Kaur geri döndü zorlu bir süreçten sonra koşar ve Powar, sağ elin maçları tek başına kazanma kablosu olduğundan emindir.

“Birisi formda değilse, o oyuncu form alıyordur, ben mutluyum. Formunu kaybettiğinde asla hayal kırıklığına uğramadım, çünkü nasıl bir oyuncu olduğunu biliyorum, ona koçluk yaptım 2018 ve yeteneklerini biliyorum, size maç kazandırabilir. tek başına,” dedi Powar.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.