Hindistan – Pakistan: Asya Kupası, 2022 Canlı Kriket Skoru, NDTV Sports'ta Bugünkü Maçın Canlı Skoru

hindistan-–-pakistan:-asya-kupasi,-2022-canli-kriket-skoru,-ndtv-sports'ta-bugunku-macin-canli-skoru

Asya Kupasını takip edin, 2022 Sports.NDTV.com’da canlı kriket skoru . 5.1 aşımdan sonra, Hindistan 54/1. Canlı skor, top yorum ve çok daha fazlasını alın. Asya Kupası, 2022 bugün Hindistan ve Pakistan arasındaki maçı takip edin. Hindistan ve Pakistan maçıyla ilgili her şey Sports.NDTV.com’da mevcut olacak. Hindistan – Pakistan canlı skoru ile güncel kalın. Hindistan vs Pakistan puan kartını kontrol edin. Puan kartı güncellemelerini alabilir, ilgili gerçekleri eşleştirebilirsiniz. Canlı kriket skoru için mükemmel bir yer olan Sports.NDTV.com reklamlarıyla hızlı canlı güncellemeler alın.

4.5 fazla (1 Koşu) Daha dolu olan, ortada, Rohit Sharma onu tekrar bir için derin orta küçük kapıya atar.

4,4 fazla (1 Koşu) Bu sefer bacak tarafında biraz daha kısa olan KL Rahul karşıya geçer ve bir için orta küçük kapıya çalışır.

4.3 fazla ( 0 Koşu) Daha dolgun ve açık, KL Rahul onu örtmeyi kolaylaştırıyor.

4.2 fazla (4 Koşu) DÖRT! Hindistan için neredeyse elli kadar. Daha dolgun ve açık dokunuşla, KL Rahul bir sınır için orta noktayı deler.

4.1 fazla (0 Tur) Hamura biraz daha kısa açı veren KL Rahul, karıştırır ve örtmesini kolaylaştırır. Dot.

Mohammad Nawaz saldırıya geçtiği için ilk kez spin.

3.6 fazla (0 Koş) Haris Rauf’un pahalı bir ilkini bitirmek için birkaç nokta, 12 çıkıyor. Uzunluk topu, biraz dışarıya itilmiş, Rohit geride kalıyor ve noktaya doğru vuruyor.

3,5 fazla (0 Run) Şimdi tam ve düz gidiyor, Rohit Sharma ortalara doğru kolaylaştırıyor.3,4 fazla (1 Koşu) Pacy teslimatı topun başında, KL Rahul geç oynuyor ve bir koşu için saha oyuncusunun sağında üçüncü adamda oynuyor.

3.3 fazla (1 Koşu) Bu sefer iyi uzunluk, vücuda doğru açı veriyor. Rohit bacak tarafını tutuyor ve bir tek alıyor.

3.2 pas (6 Runs) ALTI! VAY! Rohit Sharma kısa bir topun geleceğini biliyordu. Daha kısadır, ancak vurucu için çok iyi bir yüksekliktedir, orta kapı çitinin üzerinden maksimuma kadar çekilir ve çekilir.

3.1 fazla (4 Tur) DÖRT! Melon kim olursa olsun, Hintli dövüşçüler herkesin peşinden gidiyor. Rauf, etrafta eksiksiz bir teslimatla başlıyor, Rohit Sharma geride kalıyor ve sadece ortada geniş bir şekilde atıyor ve bir sınır alıyor.

Haris Rauf ilk değişiklik olarak geliyor.

2.6 fazla (6 Tur) ALTI! Yukarı ve aşağı! Daha dolgun ve ortada, KL Rahul onu maksimumda uzun ve uzun kapalı arasında yere indirir. Hindistan için harika bir başlangıç.

2,5 fazla (0 Tur) Dışarıda toplar, KL Rahul onu savunmak için savunur. Nokta.

2,4 fazla (1 Koşu) Uzun ve dış sahada, Rohit Sharma blok yapmaya çalışıyor ama üçüncü adama doğru dış kenar. Saha oyuncusu sınır çizgisinde iyi bir duruş sergiliyor. Bir tane toplarlar.

2,3 fazla (0 Koş) Daha dolu ve ortada, Rohit Sharma vuruyor ama saha oyuncusunu buluyor orta küçük kapı.

2.2 fazla (1 Run) Uzunlukta ve ortada aşağı, KL Rahul hafifçe vurarak tek kişilik ters kare bacak.2.1 fazla (6 Tur) ALTI! KL Rahul şimdi partiye katılıyor! Bu daha dolgun ve kapalı, aynı zamanda daha yavaş, KL Rahul onu kayıtsızca geniş, uzun çitin üzerinden maksimuma çıkarıyor.

1.6 over (1 Run) Ortada daha dolgun olan KL Rahul, hızlı bir single için ortayı kolaylaştırır. Saha oyuncusu, forvet olmayan takımın tarafında utangaç ama özlüyor. Bir koşu.

1.5 üst (2 Koşu) Daha dolgun ve açık, KL Rahul onu kaldırıyor ama almıyor güç hakkı. Ekstra kapağın üzerinden geçer. Ringin içinden saha oyuncusu onu kovalıyor. İki tane topluyorlar.

1.4 fazla (1 Koşu) Hasnain şu anda gerçekten buhar oluyor ve bunu atıyor 148 tıklamalar! Yine iyi bir uzunluk, Rohit Sharma bir için ortayı kolaylaştırıyor.

1.3 over (4 Run) DÖRT! Rohit Sharma burada kararını verdi. Bu bir uzun ve kapalı, Rohit Sharma bir sınır için onu ortada deviriyor.

1.2 fazla (0 Tur) Biraz daha kısa, 54 tıklamalarda ve biraz ekstra sıçrama ile, Rohit Sharma oynamak istiyor ama ıskalıyor. Kapat!

1.1 over (1 Run) Uzunluk top ortada, KL Rahul çizgisini koruyor ve üçüncülüğe yönlendiriyor adam. Çaprazlar.

Mohammad Hasnain karşı uçtan top atmak için.

0,6 üst (6 Tur) ALTI! KABOOM! Rohit Sharma, maçın ilk maksimumunu ilk devirde alır. Bu bir uzunluğa ve ortasına iniyor, Rohit Sharma bir biggie için derin orta küçük kapıdan kaldırıyor. Hindistan için iyi bir başlangıç.

0.5 fazla (0 Tur) İyi uzunluk ve dış saha, Rohit Sharma orta vuruşu kolaylaştırıyor. Nokta.

0,4 üst (4 Koşu) DÖRT! Yukarı ve aşağı. Yine biraz daha kısa olan Rohit Sharma, pistte dans ediyor ve tek bir sıçrama sınırı için ekstra kapakların üzerine çıkıyor! Rohit, stil olarak işaretin dışında.

0,3 fazla (0 Koşu ) Bu sefer biraz daha kısa ve hemen dışarıda, Rohit Sharma sıkı bir çıkış yapıyor.

0.2 fazla (1 Run) Yine bir uzunlukta, dışarıda, KL Rahul onu geriye doğru yönlendirir ve o işaretten çıkar. Tekli alındı ​​ve Hindistan devam ediyor!

0,1 fazla (0 Run) Naseem Shah tam parayla başlıyor! Dışarıdan uzun bir top, KL Rahul onu işaret etmek için savunuyor. Başlamak için bir nokta.

Oyun öncesi formaliteleri bitirdik ve şimdi oynama zamanı! Pakistanlı oyuncular bir araya gelmiş gibi göründüğü için hakemler ortada kaldı. Hint açılış çifti KL Rahul ve Rohit Sharma da ortaya çıkıyor. Naseem Shah’a yeni top verildi ve hızlanmaya hazır. Ayrıca iki kayma da yerinde. Haydi oynayalım…

Oyunun başlamasına dakikalar kaldı ama bu çok uluslu turnuvalarda kural olduğu gibi, iki takım oyuncu kendi milli marşlarını seslendirmek için ilk sıraya girecekler. . Önce Pakistan’ın milli marşı, ardından Hindistan milli marşı olacak.

Hardik Pandya kısa bir sohbet için aşağıda. Son maçta bir molaya ihtiyacı olduğunu ve iyice dinlendiğini söylüyor. Ayrıca, bu büyük oyun için iyi bir antrenman seansı aldığını ve kendini yenilenmiş hissettiğini söylüyor. Etrafındaki kalabalığı sevdiğini ancak eşinin ve ailesinin ortalıkta olmadığını da ekliyor. Odada oturup farklı yiyeceklerin tadına bakan bir insan olduğunu ama artık oyuna daha çok odaklandığını ve sakin olup oyunu kazanması gerektiğini söyleyerek bitiriyor.

SAHA RAPORU – Sanjay Manjrekar sahada. Bunun üzerinde düz bir çim örtüsü olduğunu söylüyor. Wasim Akram ona katılır ve Sharjah’dan tamamen farklı olduğunu, biraz daha kuru olduğunu ancak iyi bir taşıma olacağını ve atışı kazanan takımın önce bowlinge bakması gerektiğini söyler. Ayrıca çiy olmadığını da eklemeye devam ediyor, bu yüzden çok da önemli değil.

Hintli kaptan Rohit Sharma ilk onların da bowling oynayacağını söylüyor. Ayrıca iyi oynamaları ve iyi bir skor değerlendirmeleri gerektiğini söylüyor. Baştan iyi olmaları ve dış baskı konusunda endişelenmemeleri gerektiğini de ekliyor. Sakatlığın kontrol edemeyecekleri bir şey olduğunu ve Ravindra Jadeja’nın ekarte edildiğini söylüyor. Hardik Pandya’nın takıma geri döndüğünü ve Deepak Hooda ve Ravi Bishnoi’nin de başlayacağını söyleyerek bitiriyor.

Pakistan kaptanı Babar Azam, önce bowling oynayacaklarını söylüyor. Hindistan’a baskı yapmanın onlar için önemli olduğunu da ekliyor. Ayrıca, Hindistan’a karşı önceki kayıplarından çok sayıda çıkarımları olduğunu söylüyor. Erkeklerin mesajının iyi oynamak ve ellerinden gelenin en iyisini yapmak olduğunu söyleyerek bitirir. Shahnawaz Dahani için Mohammad Hasnain’in geldiğini söylüyor.

Pakistan (Oyun XI) – Mohammad Rizwan (WK), Babar Azam (C), Fakhar Zaman, Khushdil Shah, Iftikhar Ahmed, Shadab Khan , Asif Ali, Mohammad Nawaz, Haris Rauf, Naseem Shah ve Mohammad Hasnain (Shahnawaz Dahani için girdi).

Hindistan (Oyun XI) – KL Rahul, Rohit Sharma (C), Virat Kohli , Suryakumar Yadav, Rishabh Pant (WK), Deepak Hooda (Ravindra Jadeja için), Hardik Pandya (Dinesh Karthik için), Bhuvneshwar Kumar, Ravi Bishnoi (Avesh Khan için), Yuzvendra Chahal ve Arshdeep Singh.

TOSS – Kalabalık elektrik ve iki kaptan kura için ortada. Babar Azam doğru söylüyor ve Pakistan önce BOWL yapacak.Bu makalede bahsedilen konular

143320143316143316

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.