Hindistan Pacer Jhulan Goswami, Kadınlar Dünya Kupası: Yeni Zelanda Maçının “Tamamen Farklı Bir Top Oyunu” Olduğunu Söylüyor

hindistan-pacer-jhulan-goswami,-kadinlar-dunya-kupasi:-yeni-zelanda-macinin-“tamamen-farkli-bir-top-oyunu”-oldugunu-soyluyor

Jhulan Goswami, Yeni Zelanda’yı oynamanın “tamamen farklı bir top oyunu” olacağını söyledi. © AFP

Kıdemli Hindistan atlet Jhulan Goswami Çarşamba günü, genç vuruş hissi Shafali Verma’yı, devam eden ICC Kadınlar Dünya Kupası’ndaki zayıf formunu er ya da geç aşmak için destekledi ve swashbuckler’ın net oturumlarda topa oldukça iyi vurduğunu söyledi. Verma, Pakistan’a karşı oynanan ve Hintli’nin kazandığı ve son birkaç maçta tam olarak iyi performans göstermediği açılış maçında bir ördek için görevden alındı. 18 yaşındaki oyuncunun formunun, takımın ilk ICC unvanını alma şansı için çok önemli olması bekleniyor. Goswami, Perşembe günü burada Yeni Zelanda’ya karşı oynayacağı maçın öncesinde düzenlediği sanal basın toplantısında, “Shafali kendini çoktan kanıtladı. O çok heyecan verici bir kriket oyuncusu. Ama bunlar her kriketçide olur,” dedi.

“Eminim filelerde çok iyi çalışıyor, filelerde iyi vuruş yapıyor; topa gerçekten iyi vuruyor.

“O sadece büyük bir vuruş deplasmanda ve eğer bir fırsat bulursa, başarılı olacağına eminim” diye ekledi.

Yaklaşan maç hakkında konuşan Goswami, doğru alanlarda bowling oynamanın önemli olduğunu söyledi. Yeni Zelanda’ya karşı.

“…Yeni Zelanda’ya karşı, doğru alanda bowling oynamak önemlidir. Arazi oldukça açık, rüzgarlar her zaman esiyor, peki bunlardan nasıl yararlanılır. Çok şey tartıştık” dedi.

“Bence Pooja (Vastrakar), Meghana (Singh), Renuka (Singh Thakur), Simran (Dil Bahadur), yaptılar Fırsat bulduklarında her zaman iyi bir iş çıkarıyorlar ve umarım performanslarına devam ederler” diye ekledi.

Goswami’ye göre, bowling oyuncuları akciğer açıcıda iyi bir gösteri sergilediler. Mithali Raj liderliğindeki tarafın 22 kazandığı Pakistan’a karşı.

“Bence iyi bowling oynadık . Sanırım doğru alanlarda topa vurduk ve grup olarak iyi bowling oynadık. Yeni top bowling oyuncuları ilk over’da onları çok iyi kısıtladı…

“Ardından spinner’lar iyi bowling oynadılar, o küçük kapı üzerinde biraz dönüş yapıyorlardı ve bence onları aşağıdaki 150 koşularda kısıtlamak bir bowling olarak oldukça iyi bir başarı. birim,” dedi Goswami.

Ev sahibine karşı birkaç maç için Yeni Zelanda’ya erken inme planının devam eden kampanya sırasında Hindistan’a yardımcı olduğunu hissetti.

“…Dünya Kupası’ndan hemen önce, bu koşullara ve küçük kapılara alışmak ve geri dönüp bu Dünya Kupası’nda taze bir şekilde oynamak için plan buydu.

“(Ama ) yarınki maç tamamen farklı bir top oyunu, yeni bir oyun ve bu bir Dünya Kupası maçı ve kesinlikle dört gözle bekliyoruz” dedi süratçi.

Goswami Kadınlar Dünya Kupası’nda en yüksek kapı görevlisi olmak için sadece iki kaleye daha ihtiyacı var.

Şu anda 39 Dünya Kupası adına küçük kapılar ve Avustralya’nın sadece bir eksiği Lyn Fullston’ın 39 küçük kapı sayısı.

Bu konuda sorulduğunda, “Dürüst olmak gerekirse, Bunu bilmiyorum… Bunun farkında değilim. Ama önemli olan (şey), takımın kıdemli bir üyesi olarak, oraya gitmeli ve iyi performans göstermeli, erken atılımlar yapmalıyım.

Terfi etti

“Bu benim işim ve çoğu zaman rolüme bağlı kalıyorum ve önemli olan da bu” dedi.

“Uzun süre (uzun süre) oynarsanız, birkaç bireysel dönüm noktasına ulaşacaksınız, evet bu bana çok keyif veriyor. Katkıda bulunmaktan (ne zaman) zevk alıyorum ve takım kazanıyor. Kişisel dönüm noktaları benim için fark etmez çünkü ben tam bir takım oyuncusuyum.”

Bu yazıda bahsedilen konular

Leave a Reply

Your email address will not be published.