Hindistan, Northamptonshire'ı Tur Maçında 10 Koşuyla Yenirken Harshal Patel Elliyi Vurdu

hindistan,-northamptonshire'i-tur-macinda-10-kosuyla-yenirken-harshal-patel-elliyi-vurdu

Harshal Patel Hindistan’ı tehlikeli bir konumdan 625 konumuna yükseltmişti. /8 vs Northamptonshire.© Twitter

Hindistan, İngiltere’ye karşı yaklaşan sınırlı aşı serisine Northamptonshire’ı yenerek) olumlu bir notla girecek. Pazar günkü ikinci ısınma maçında bowling oynayanların etkileyici gösterisinin ardından koşuyor. Hindistan daha önce Derbyshire’ı yedi kaleyle yenmişti. Harshal Patel, Hindistan’ı bir 54 ile sekiz kişilik tehlikeli bir konumdan 54 kaldırdı. -top 54, ziyaret eden bowling oyuncuları için ilçe tarafını dışarı atmak için birlikte ateş etti yedek üç top ile. Arshdeep Singh, Avesh Khan, Yuzvendra Chahal ve Harshal, Northamptonshire Hindistan’ın toplamını geçemediği için ikişer kale aldı.

Daha önce, önce vuruş yapması istendi, Hindistan Sanju’yu kaybetmeye başladı. Samson maçın ilk sunumunda, başarılı melon kaptan Joshua Cobb oldu. Glover, Suryakumar Yadav’ı, ziyaretçileri üçüncü devrede 8/3 oranında sendeleyerek bırakmak için geri gönderdi. gemiyi dengeleyen dördüncü küçük kapı için koşar. Ancak, Ishan Kishan, 16 kurtulmak için uğraşmış toplar, kısa ortaklığı sona erdirmek için sol kol spinner Freddie Heldreich’e düştü.

Bu, Dinesh Karthik’in gelişine işaret etti ve deneyimli kampanyacı, birkaç sınır ve altı ile hemen oyuna girdi.

Ancak, Karthik hızlı bir şekilde çıktıktan sonra çıktı 26 topları 26 olarak Hindistan 54 maçın başında beşe 139 kaydı. .

Venkatesh Iyer sakinleştirici attı kapalı 16, ama kim Harshal’dı Hindistan zorlu bir toplam koymak için koşuya ihtiyaç duyduğunda puanlamanın büyük kısmını yaptı. Harshal, esintili vuruşunda beş dört ve üç altı vurdu. Northamptonshire için, Brandon Glover 3/25 rakamlarıyla en başarılı bowling oyuncusuydu, oysa her biri iki küçük kapı vardı. orta hız için Nathan Buck ve Heldreich.

Kısa puanlar: Hindistan: 149/8 inç fazla (Harshal Patel 43 , Dinesh Karthik 34; Brandon Glover 3/190 ) Northamptonshire: 139 hepsi dışarı 300 .3 fazla (Saif Zaib 33 ; Avesh Khan 2/16, Yuzvendra Chahal 2/22)).

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.