Hindistan, IPL 2022'de Gelecek İçin Sağlam Kaptan Arıyor: Ravi Shastri

hindistan,-ipl-2022'de-gelecek-icin-saglam-kaptan-ariyor:-ravi-shastri

Ravi Shastri, Hindistan’ın IPL sırasında gelecekteki potansiyel liderleri arayacağını söyledi 2022 .© BCCI

Hindistan Premier Ligi’nin (IPL) 15th baskısı, “sağlam” bir geleceğin kaptanını ortaya çıkarmak için bir fırsattır. Hindistan kriket takımı, eski milli takım başantrenörü Ravi Shastri Salı günü söyledi. Rishabh Pant’tan Shreyas Iyer’e, yaklaşan turnuva çoğunlukla Hint takımı için yeni nesil liderleri ortaya çıkarmakla ilgili olabilir. Bununla birlikte, şu anki Hindistan kaptanı Rohit Sharma’nın son birkaç ay içinde tüm formatlarda Virat Kohli’nin yerini alarak “olağanüstü” bir iş çıkardığını söyledi.

“Virat artık kaptanlık yapmıyor , ama Rohit özellikle beyaz topta da olağanüstü. IPL’nin 2022 resmi yayıncısı Star Sports tarafından Salı günü düzenlenen basın toplantısında Shastri, Salı günü yaptığı açıklamada, “Hindistan gelecek için sağlam bir kaptan arayacak ve işte fırsat burada,” dedi. .

“… IPL’nin güzelliği bu, en son IPL’yi gördüğümüzde Venkatesh Iyer’i kimse duymamıştı ve olay bittiğinde Hint takımındaydı. Yani beklenmeyeni bekliyorsunuz.”

Gujarat Titans kaptanı Hardik Pandya bowlinge dönüşünde ağzını sıkı tutmaya devam ediyor, ancak tüm ülke yaklaşan IPL’deki her hareketini “çok yakından izleyecek”. , Shastri’ye inanıyor.

Hindistan Premier Ligi’nde yeni franchise başlangıçları olarak Gujarat Titans takımının kaptanlığını yapmaya hazırlanan Pandya 2022.

Belindeki sakatlık nedeniyle, çok yönlü yıldız Hintli oyuncu henüz geçen yılki ICC T’den sonra herhangi bir rekabetçi maç oynayamadı20 BAE’de Dünya Kupası.

Shastri, “Bütün ilçe IPL’de Hardik Pandya’yı çok yakından izliyor olurdu, hepimiz onun neler yapabileceğini biliyoruz,” dedi. Salı günü, IPL’nin 2022 resmi yayıncısı Star Sports tarafından düzenlenen bir basın toplantısında.

Shastri ve Suresh Raina seçkinlerin bir parçası olacak Star Sports’un kazançlı lig için yorum paneli.

“Hardik gibi Hindistan’ın kapılarını çalan birçok oyuncu olacak. n ekibi.”

Shastri ayrıca hızlı bowlingin bir sonraki IPL’de her şeyden daha fazla dikkat çekebileceğini söyledi, bir sonraki T20 Dünya Kupası’nın Avustralya’nın sert ve hareketli sahalarında oynanması planlanıyor.

“Hızlı bowling bölümünü daha çok izleyeceklerini söyleyebilirim. IPL’den dört ay sonra Avustralya’ya gidecekleri için her şeyden çok,” dedi Shastri.

Birçok gence Rohit Sharma’nın kaptanlığı altındaki Hindistan takımında şans verildi ve Shastri, bu oyuncuların IPL’deki iyi çıkışlarla durumlarını nasıl güçlendirdiğini görmek için bekliyor.

“Ben sadece fırsat verilen oyunculara ve IPL’de nasıl performans gösterdiklerine odaklanmayı tercih ederim. … Şimdi bu oyuncuların IPL’de nasıl performans gösterdiğini ve konumlarını güçlendirdiğini görmek önemli olacak.”

Shastri yedi yıllık bir aradan sonra yorum kutusuna geri dönüyor. Bununla birlikte, geçmişte bağlantılı olmadığı Hintçe yorum ekibinin bir parçası olacak.

Turnuvanın bu baskısı görecek. takımlar, Gujarat Titans ve Lucknow Super Giants’ın eklenmesiyle birlikte hareket halinde.

Tanıtıldı

“İki yeni takımın gelmesiyle bu sefer rekabet müthiş olacak. Şimdi size gerçekten iyi bir koşu sağlayacak epeyce takım var. Karışım çok iyiydi ve çok güçlü bir lig vaat ediyor” dedi Shastri.

15 Hindistan Premier Ligi’nde Cumartesi günü Mumbai’deki Wankhede Stadyumu’nda Chennai Super Kings ile Kolkata Knight Riders arasında oynanacak maçla başlıyor.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.