Hindistan – İngiltere 5. Testi: Sunil Gavaskar, İngiltere'nin Rekor Kovalamacasından Sonra Edgbaston Sahasında Tartışıyor

hindistan-–-ingiltere-5.-testi:-sunil-gavaskar,-ingiltere'nin-rekor-kovalamacasindan-sonra-edgbaston-sahasinda-tartisiyor

Eski Hindistan kaptanı ve vuruş efsanesi Sunil Gavaskar’ın dosya fotoğrafı

Joe Root ve Jonny Bairstow ikilisi, Ben Stokes’un tarafı kriketi kovalarken İngiltere’yi Test kriketindeki en yüksek başarılı kovalamacasına yönlendirmek için yenilmez yüzyılları çarparak Edgbaston Testi’nin 5. gününde ve 5. gününde tamamen ortadan kaldırıldı. 605-elinde 7 kaleyle hedefi koş. İngiliz oyuncular düz bir pistte eğlenirken Hintli pacers’lar küçük kapılardan yardım alamadı.

Eski Hindistan kaptanı Sunil Gavaskar’a, üç vuruşun çoktan geçtiği bir sahada bunun nasıl olabileceği soruldu. oynandı ve ağır silindirin sahada oynayacağı bir rolü olup olmadığı, Kızılderili bowling oyuncularına hiçbir yardım sağlamadı.

Gavaskar, Edgbaston sahasının geleneksel olarak gün geçtikçe vuruculara yardımcı olduğunu açıkladı.

“Eh, silindir hemen yarım saat kadar bir rol oynuyor çünkü oyukları ya da orada ne varsa düzleştiriyor ve hızlı bowlingçiler varsa, eziklerseniz oldukça olabilir. Gavaskar Sports Today’de şunları söyledi: devam edin. 1. gün olabilir, yeni top bowling oyuncularının lehinedir. Ancak günler geçtikçe vuruş yapmak için çok iyi bir saha haline gelir. Spin için çok az yardım ner.

Tanıtıldı

“Topa bakarsanız Kohli’yi görevden aldı, boydan sekti. Ve bowling oyuncularımız bowling oynarken böyle bir şey gerçekten olmadı. Bizim bowling oyuncularımız o uzunlukta ve çizgide bowling oynamadı mı, emin değilim. Saha düzleşmiş gibi görünüyordu ve bu İngiltere’nin avantajıydı,” diye ekledi efsanevi Hintli vuruş. 2 beraberlik.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.