Hindistan – İngiltere, 5. Test: Rishabh Pant Edgbaston Blitzkrieg Ile Büyük Dönüm Noktasına Ulaştı

hindistan-–-ingiltere,-5.-test:-rishabh-pant-edgbaston-blitzkrieg-ile-buyuk-donum-noktasina-ulasti

Hindistan’dan Rishabh Pant 2 gol atan en genç kaleci vurucu oldu, Test çalıştırmaları.© AFP

Hindistan’ın Rishabh Pant’ı, Test kriket tarihinde 2’ye ulaşan en genç kaleci vurucudur,000 koşar. Pant, 24, bu dönüm noktasına Cuma günü Edgbaston’da İngiltere’ye karşı beşinci ve son Test sırasında ulaştı. 51st over’da orta kapı alanından geçen dörtlü Matty Potts, yıldız Hintli kaleci vurucunun dönüm noktasına ulaşmasına yardımcı oldu. Hindistan 174/5 yenilmezlik 51 nedeniyle Çay’daydı. Rishabh Pant ve Ravindra Jadeja arasında duruyor.

İkili güçlerini birleştirdiğinde Hindistan 98-5’te mücadele ediyordu. Pant (76*) ve Jadeja (50 *) Tea’de kırıştaydı.

50/ 2 öğle yemeğinden sonra, Hanuma Vihari ve Virat Kohli ikilisi, Vihari’nin görevden alınmasından önce 37 ortaklıklarına on bir tur daha eklediler. Matty Potts tarafından küçük kapı önünde bacağını sıkıştırdıktan sonra.

Bu, kaleci-hamur Rishabh Pant’ı kırışmasına neden oldu. Kohli de kısa süre sonra köşke geri dönmüştü. 11 koşularında Potts’tan gelen harika teslimatla, top içeriye çarparken yakalandı. sopasının kenarı ve kütüklere vurmak. Shreyas Iyer daha sonra kırışıklığa geldi ve iyi görünüyordu ve Potts’a üç dörtlük vurdu. Ama kale bekçisi Sam Billings tarafından yakalandıktan sonra James Anderson tarafından 15 görevinden alındı.

Kıvrımın ardından çok yönlü Ravindra Jadeja geldi. İkili sağlam bir ortaklık kurdu. Küçük kapılar arasında sağlam bir koşu sürdürdüler ve ara sıra büyük isabetler elde ettiler. Pant, 32inci turda spinner Jack Leach’e 4,4,6 isabet ettirerek devrelere hayat verdi. Bununla Jadeja ve Pant 50 tarafından yönetilen ortaklıklarını tamamladılar.

Pant yarı yarıya ulaştı Daha önce, Jasprit Bumrah liderliğindeki taraf ilk seansı bitirirken, Hindistan ve İngiltere arasındaki beşinci Testte yağmur yağmacı oynadı. /2.

Öncelikle Hindistan, açılışa Shubman Gill ve Cheteshwar Pujara vuruş sırası demirliyor. İngiltere, ilk çıkışını 7. turda James Anderson’ın golü atan Gill’i görevden almasıyla elde etti koşar ve takımın toplamını 27/1.

Vihari’de bırakır. kırışıklığa geldi ve Pujara ile bir ortaklık kurmaya çalıştı. İkili, Anderson tekrar vurup Pujara’yı pavyona geri göndermeden önce Hindistan’ın skorunu 46 aldı.

Terfi edildi

Kohli, kırışık noktasında Vihari ile el ele verdi ve Hindistan’ın toplamını aldı. /2 yağmurdan önce.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.