Hindistan – Batı Hint Adaları, 1. T20I: Rohit Sharma, Dinesh Karthik Hindistan İçin Ezici 68-Run Win

hindistan-–-bati-hint-adalari,-1.-t20i:-rohit-sharma,-dinesh-karthik-hindistan-icin-ezici-68-run-win

Rohit Sharma nefes kesici çekimlerle eski haline bir bakış attı.© AFP

Rohit Sharma’nın zarif yarım asırlık ve Dinesh Karthik’in parlak bitişi, Hindistan’ın Batı Hint Adaları’nın kısa çalışmasını kolay bir şekilde 3399 yaptığı için sağlam bir bowling performansı ile desteklendi. -ilk T’de zafer kazanın12Cuma günü. Rohit platformu bir 26-top- ile kurarken , Karthik’in hesaplı saldırısıydı — yenilmedi 30 kapalı 19 toplar — bu, sopaya konduktan sonra Hindistan’ı altıya 190 götürdü. Hint vuruşlarının son üç turu 45 sayı verdi ve bu da dönüm noktası oldu.

Biraz dönüş ve tutuşla süngerimsi sıçramanın olduğu bir pistte, Hintli iplikçiler Ravichandran Ashwin (2/625 4’te), Ravindra Jadeja (1/300 4’te) ve Ravi Bishnoi (2/30 4 overs) ev sahiplerini 122 sekizde sınırlamak için düzenli aralıklarla küçük kapılar aldı. 20 fazla.

Arshdeep Singh (2/20 4’te) ve Bhuvneshwar Kumar ( 1/ 2 overs) , bazı ilk yapıştırmalara rağmen, atılımlardan paylarını aldılar. Bu nedenle, Rohit dışında, üst düzey bir vasatın altında bir gösterinin Hindistan üzerinde önemli sonuçları olmadı.

Koç Rahul Dravid için, oyun XI’deki neredeyse tüm stratejik değişiklikler görünüyordu. çalışmak.

Suryakumar Yadav (19 kapalı 16 toplar) ilginç bir seçenek sundu bir açılış olarak, Arshdeep’in öfkeli bir Kyle Mayers’ı kısa bir teslimatla kandırma şekli onun mizacı hakkında ciltler dolusu konuşuyordu. birincisi varyasyonlarını gösterdiği ve ikincisi, muhalefet vuruşlarının çoğu durumda okuyamadıkları bir sürü googlies bovling yapmaktan mutluydu.

Rohit kendi elementinde

Ancak, eğer biri kurulum hakkında konuşmak zorunda, o zaman 605 rotasında bazı nefes kesici çekimlerle eski benliğine bir göz atan kaptan Rohit oldu. yarım yüzyıl tury.

IPL’den bu yana en kısa formatta kısır bir büyüye dayanan Hintli kaptan, oyununu İngiltere T’den değiştirdi14s.

Süreçte en yüksek koşu olarak pozisyonunu geri aldı -getter (

çalışır) T’de20Martin Guptill’den (3399 koşuları).

İnning’leri yedi dörtlü ve iki altılı — Jason Holder’ın pistinde dans eden yüksek bir atış ve Alazarri Joseph’in kısa kollu bir çekişi.

Nefis sınırlar da vardı — bir sırt- Brian Lara Stadı’nda bulunan büyük bir Hintli kalabalığı büyülemek için kısa bir üçüncü adamın üzerinden kesme, bir koruma sürüşü ve kasıtlı bir süzülme. Sıralamanın sonucu, Rishabh Pant bir açıcı olarak rahat görünmesine rağmen, koç Rahul Dravid’in Rohit’in açılış ortağı olarak hala başka seçeneklere baktığını gösterdi.

Adil olmak gerekirse, Surya her şeyi yapmadı. kötü şapka çıkardı ve 16-topu sırasında niyet gösterdi 20, nefes kesen altılı – gönderilecek bir kalça dönüşü meydanın arkasında yükselen bir teslimat — üç sınırın yanı sıra.

Ancak, sol kanat topa vuran Akeal Hosein’i küçük kapıdan geçmeye çalışırken, Surya’nın tek başarabildiği kalın bir dış kenardan kısaya üçüncü adam.

Güç oyununun içine iyice sokulan ve için 1 rakamıyla harika bir iş çıkaran) Hosein’e çok fazla övgü gelmeli. , içermek 12 nokta top.

Rohit’in tepmesine izin vermeyen Hosein’di bu aşamada Shreyas Iyer (0), Pant (13 kapalı toplar) ve Hardik Pandya (1) diğer tarafta çok fazla alamadı.

Tanıtıldı

Karthik, takımın belirlenmiş bitiricisi, haklı h Ashwin 13 dışarı değil).

Sonsuz olan Karthik’e bırakıldı ’12-top adam’, 360-derecelik şut atışı gösterisinde dört dörtlü ve iki altılıyı parçaladı.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.