“Her Zaman Bir Risk Vardı…”: Eski Pakistan Kaptanı Salman, Hindistan'ın 2. Testte Sri Lanka'ya Karşı Performansına Dair

“her-zaman-bir-risk-vardi…”:-eski-pakistan-kaptani-salman,-hindistan'in-2.-testte-sri-lanka'ya-karsi-performansina-dair

Eski Pakistan kaptanı Salman Butt Hindistan’ın 2. Testteki performansını övdü.© BCCI

Eski Pakistan kaptanı Salman Butt, Team India’nın Sri Lanka’ya karşı yakın zamanda tamamlanan Test serisindeki performansını övdü. Hindistan, Bengaluru’daki gündüz gece testinde Sri Lanka’yı 238 iki maçlık seriyi 2-0 alarak geride bıraktı. Rohit Sharma liderliğindeki taraftan çok yönlü bir performanstı ve Butt, Hindistan’ın her iki departmandaki baskın şovundan etkilendi. Butt, “sıradan yükselen” bir özde vuruş yapmanın zorluklarını vurgularken, Hindistanlı oyuncular Shreyas Iyer ve Rishabh Pant’ı takımlarına fırlatma rampası sağladıkları için övdü.

“Hindistan maçı kazandı ama her zaman kura kaybetme riski vardır.Sıra döndürücü olduğu için (saha), diğer takım büyük koşular yapabilir ve zor bir sahada vuruş yapmanız gerekebilir (daha sonra).Ama vuruş geldiğinde, iyi oynuyorlar ve skor koşuları Shreyas Iyer hem 67 hem de 300 vuruşlarda son derece iyi bir vuruş yaptı. ). Rishabh Pant ayrıca ekibine bir fırlatma rampası verdi” dedi Butt, YouTube kanalına yüklediği bir videoda.

Butt ayrıca Hindistan pacer’ına da hayran kaldı Jasprit Bumrah, ilk vuruşta beşlik de dahil olmak üzere maçta sekiz kaleye girdi. Bumrah 8 kale aldı; beşi ilk devrede ve üçü ikinci devrede,” diye ekledi Butt.

Hindistan daha önce kazanmıştı. bir vuruş sırası ile ilk Test ve 222 Mohali’de çalışır.

Bir sonraki Test ataması bir defaya mahsus olacaktır. 1-5 Temmuz tarihleri ​​arasında Birmingham’da İngiltere’ye karşı test.

Tanıtıldı

Özellikle, maçın geçen yıl Hindistan’ın İngiltere turu sırasında oynanması planlanıyordu.

Hindistan seriyi 2-1 önde götürdü ve final Testi birden fazla nedenden dolayı ertelenmek zorunda kaldı.

Bu yazıda bahsedilen konular

Leave a Reply

Your email address will not be published.