“Hazırlık Mükemmel Olmadı Ama…”: Ricky Ponting, PBKS Çatışmasının Önüne Geçiyor

“hazirlik-mukemmel-olmadi-ama…”:-ricky-ponting,-pbks-catismasinin-onune-geciyor

IPL 2022: Ricky Ponting bir basın toplantısında konuşuyor.© BCCI/IPL

Devam eden Hindistan Premier Ligi’nde (IPL) 2022 Punjab Kings’e karşı mücadeleye girerken, Delhi Capitals’ın hazırlıkları iki oyuncu olarak büyük bir darbe aldı – Mitchell Marsh ve Tim Seifert’in COVID-19 testi pozitif çıktı. Maçın kaderi, planlanan başlama saatinden bir saat öncesine kadar belirsizdi, ancak Delhi Capitals, yarışmanın Mumbai’deki Brabourne Stadyumu’nda devam etmesi için yeterli oyuncuya sahipti. Maç öncesinde DC baş antrenörü Ricky Ponting, takımının hazırlığının ideal olmadığını ancak Rishabh Pant liderliğindeki takımın elinden gelen her şeyi vermesini beklediğini itiraf etti.

“Hazırlığımız mükemmel olmadı ama bazen bu şeyler sizin lehinize gerçekten işe yarayabilir. Dün gece antrenmandan önce elimizdeki iki seçenekle ilgili olarak gruba seslendim.” “Arka taraflarımızı sürükleyebiliriz ya da bunun olumlu taraflarını alabiliriz ve gerçekten büyük bir turnuvada oynadığımızı fark edebiliriz ve muhtemelen önlerinde en iyi krikete sahip olan gerçekten başarılı bir takımın parçasıyız. turnuvada bu yüzden bugün gerçekten oldukça olumlu bir tavırla geldik” diye ekledi.

Punjab Kings’e karşı olan çatışma hakkında daha fazla konuşan Ponting, “Bunun gibi oyunlar ve bunun gibi turnuvalarla bu, grubunuzdaki liderlerin ayağa kalkmasını istiyorsunuz ve şimdiye kadar turnuvada David Warner’ın liderliği iyi oldu. Rishabh Pant ve Mustafizur Rahman iyiydi. Yaptığımız şey gerçekten 35-20 iyi kriket ama 3-4 kötü aşırılık bizi sudan çıkardı.”

Promote

“Turnuva bizim için şu ana kadar dur-kalk oldu. Oyuncular, nasıl oynamalarını istediğimin çok iyi farkındalar. Olan budur ve buna devam etmeliyiz. Bu gece iyi bir gösteri sergileyeceğimizden oldukça eminim.”

Delhi Capitals’ın Rajasthan Royals ile bir sonraki maçı da taşındı ve Pune yerine şimdi Wankhede Stadyumu’nda oynanacak. , Mumbai Cuma günü.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.