Harmanpreet Kaur, T20I'lerde Büyük Hindistan Kilometre Taşını Kaydetmek İçin MS Dhoni'yi Geçti

harmanpreet-kaur,-t20i'lerde-buyuk-hindistan-kilometre-tasini-kaydetmek-icin-ms-dhoni'yi-gecti

Hintli kadın kriket takımı, Pazar günü Birmingham, Edgbaston’da devam eden İngiliz Milletler Topluluğu Oyunlarında A Grubu çatışmasında Pakistan’ı aerodinamik hale getirdi. Harmanpreet-Kaur liderliğindeki taraf, Pakistan’ı 26 yedek toplarla sekiz kaleyle yendi ve toplamda ortalamanın altında bir sayı yakaladılar. . Sonuç olarak, Harmanpreet Kaur, Hintli bir kaptan olarak kazandığım çoğu T’yi kaydetmek için MS Dhoni’yi geride bıraktı.

Kaptan olarak 42 maçlarda, Harmanpreet 42 galibiyetleri ve 28 kayıplar olurken, üçü sonuçsuz kaldı. Öte yandan, Dhoni 72 maçlarda lider, 26 galibiyetleri ve 28 kayıplar. Dhoni’nin kaptanlığında bir maç berabere biterken diğer ikisi sonuçsuz kaldı.

Virat Kohli Hindistan’ı 63 T20 Kazanıyor 30 ve kaybediyor 16. İki maç berabere bitti, diğer ikisi sonuçsuz kaldı.

Devam eden Commonwealth Oyunlarında Hindistan ve Pakistan arasındaki maç hakkında konuşurken, ikincisi kurayı kazandı ve ilk vuruşu seçti. Maç taraf başına 26 fazlaya düşürüldükten sonra 99 için bir araya getirildiler.

Hindistan için, Sneh Rana ve Radha Yadav ikişer küçük kapıyla geri döndü.

Tanıtıldı

Simriti Mandhana yenilmez bir vuruş oynadığı için 100 kovalamak Hindistan için hiç sorun olmadı. takımını eve yönlendirmek için 8 dörtlü ve 3 altılı yardımıyla 42 topları kaçar, aynı zamanda Net Run Rate’lerini yükseltiyor.

Hindistan Kadınlar bir sonraki Çarşamba günü Barbados ile karşılaşacak ve maç 42 başlayacak. : 30 PM IST.

Konular bu makalede bahsedilen

190

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.