“Haath Toh Choro”: Rohit Sharma'nın Hindistan Ve Pakistan Asya Kupası Maçından Sonra Taraftarla Komik Karşılaşması. İzlemek

“haath-toh-choro”:-rohit-sharma'nin-hindistan-ve-pakistan-asya-kupasi-macindan-sonra-taraftarla-komik-karsilasmasi.-izlemek

Rohit Sharma Pazar günü hayranlarıyla.© YouTube Rohit Sharma hızlı ateş oynadı -top 16 Pazar günü Pakistan’a karşı bir Süper Asya Kupası’nda 4. Hint kriket takımı kaptanı daha sonra bowling oyuncularını iyi bir şekilde döndürdü ve maçı sonuna kadar sürdü. Ancak, Hindistan sonuçta Pakistan’a karşı 181 toplamını savunmayı başaramadı. Maçtan sonra Rohit Sharma’nın Dubai Uluslararası Stadyumu’nun dışında taraftarlar ve seyircilerle buluştuğu görüldü. Taraftarlardan biri, Rohit’in elini tutmaya devam etti ve Hindistan kaptanının şu sözleri söylemesine yol açtı: “Arey Haath Toh Choro”

İzle: Rohit Sharma’nın Hayranlarla Komik Etkileşimi639

Maçta zorlu bir hedefin peşinde

, her zaman güvenilir Muhammed Rizwan (190 kapalı 42 topları) Pakistan vuruşlarını demirledi ama maçın belirleyici vuruşunu oynayan, ortodoks sol kol dönüşüyle ​​tanınan solak vurucu Nawaz. Onun 42 kapalı 16 toplar Hindistan’ın hesaba katmadığı bir şeydi ve Khushdil Shah ve onun için bir oyun planı yoktu. Iftikhar Ali yedek top ile hak ettiği bir galibiyeti tamamladı. 73’nın Rizwan-Nawaz ortaklığı, vuruş sırası ortasında sadece 6.5 overde Kızılderililer uyukladı.

Yuzvendra Chahal (1/51 4 over) ve Hardik Pandya (1/28 4 overs), geçen Pazar Pakistan’a karşı mükemmel olan iki bowling oyuncusu, Nawaz’ın her ikisini de temizleyiciye götürdüğü gün yayaydı. Nawaz’ın altı dört vuruş yapmasıyla, toplam sekiz over’larından çıkan 44 maçı Pakistan’ın lehine çevirdi. ve iki altı.

Pandya’nın kısa top taktiği başarısız olurken, Rohit Sharma’nın alnındaki kırışıklıklar her geçişte arttığı için hem Rizwan hem de Nawaz tarafından Chahal temizleyicilere götürüldü.

Terfi edildi

Nawaz Bhuvneshwar Kumar’ın bowling oyununun derinliklerinde, Kızılderili saldırısının ruhuna yeterince zarar vermişti.

PTI girdileriyle

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.