Güney Afrika Test Oyuncuları Bangladeş Testleri Yerine Hindistan Premier Ligi'ni Seçebilir: Rapor

guney-afrika-test-oyunculari-banglades-testleri-yerine-hindistan-premier-ligi'ni-secebilir:-rapor

Raporlara göre, Güney Afrikalı oyuncular Bangladeş Test serisine göre IPL’ye öncelik verecek.© AFP

Kagiso Rabada ve Lungi Ngidi dahil Güney Afrika Test oyuncuları, Mart ayından itibaren Bangladeş’e karşı ev Test serisi üzerinden IPL oynamayı seçti 31. Seri, Mart’ta , 190 planlanan üç ODI ile başlıyor. ve 26 sırasıyla yıldız oyuncuların müsait olacağı yerlerdir. Daha önce, Güney Afrikalı oyuncuların çoğunun ulusal taahhütler nedeniyle Mart ayında başlayan IPL’nin ilk haftasını 26 kaçırması bekleniyordu. ESPNCricinfo, Rabada, Ngidi ve Marco Jansen’in başlangıçtan itibaren IPL için mevcut olan Testleri kaçıracağını bildirdi.

Hindistan’a karşı iç saha serisinde etkileyici olan Jansen, Sunrisers tarafından satın alındı. IPL müzayedesinde Haydarabad, Pencap ise Rabada’nın hizmetlerini güvence altına alıyor. Ngidi, Delhi Başkentlerini temsil edecek.

Fitness sorunları nedeniyle Anrich Nortje’nin kullanılabilirliği konusunda soru işaretleri devam ediyor. Delhi Capitals’de tutulan oyunculardan biriydi.

Tanıtılan

Sınav kaptanı Dean Elgar, IPL’ye bağlı oyuncular için “Litmus sadakat testi” adını vermişti.

Ancak, BCCI’nin üst düzey yöneticilerinin orta seviye için CSA karşı parçalarına ulaşmış olması gerektiği anlaşılıyor. yol çözümünün.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.