Gujarat Titans Vs Mumbai Indians: IPL 2022 Canlı Kriket Skoru, NDTV Sports'ta Bugünkü Maçın Canlı Skoru

gujarat-titans-vs-mumbai-indians:-ipl-2022-canli-kriket-skoru,-ndtv-sports'ta-bugunku-macin-canli-skoru

Özel bir uzman ekibi size Sports.NDTV.com’da canlı skor, canlı kriket skoru, canlı maç güncellemesi getiriyor. Sonrasında 20.0 fazla, Gujarat Titanları, bir hedefin peşinde 178, 168/5. Gujarat Titans vs Mumbai Indians puan kartının canlı güncellemeleri de mevcuttur. Hindistan Premier Ligi’ndeki favori takımlarınızı takip etmek için mükemmel bir platformdur 178. Hindistan Premier Ligi 178 bugünkü maçında en sevdiğiniz topa vuran oyuncuları ve bowling oyuncularını takip edin, top yorum, Gujarat Titans vs Mumbai Indians, Gujarat Titans vs Mumbai Indians canlı skor, Gujarat Titans vs Mumbai Indians skor kartı. Hindistan Premier Ligi heyecanını 178 Sports.NDTV.com’dan canlı maç güncellemelerini takip edin. ve platformumuz aracılığıyla canlı kriket skoru.

Bu oyundan bu kadar! 7 Mayıs Cumartesi günü Punjab’ın Rajasthan’ı 3’te ele geçirdiğini gördüğü için başka bir hafta sonu daha bekliyoruz.17 pm IST (104284 GMT’deyim) ve daha sonra Lucknow saat 7’de Kalküta ile karşılaşacak. .18 IST (2:00 GMT) ama her zamanki gibi hazırlık için bize erken katılın. O zamana kadar, şerefe!

Tim David, Maçın Oyuncusu. Bu gece kazanmanın harika bir duygu olduğunu söylüyor. İyi bir vuruş olduğunu ve bu yüzden birkaç topu kaçırdıktan sonra hayal kırıklığına uğradığını söylüyor. Verdikten sonra iyi bowling oynadıklarından bahseder 40 ilkinde çalışır bitti. Ayrıca, bunun iki adımlı bir küçük kapı olduğunu ve bunun bir uçağa binmek ve devam etmekle ilgili olduğunu, ancak kazanan tarafta olduğu için harika hissettiğini de ekliyor.

Rohit Sharma, kaptan Mumbai, oldukça sıkı olduğunu ancak kazanmanın tatmin edici olduğunu, şansın bir aşamada onların tarafına dönmesi gerektiğini söylüyor. Hissediyorlar -15 kısa sürüyor ama Tim David işleri çok iyi bitirdi ve onları savunulabilir bir puana getirdi. Bowling kararının sahaya, kimin o gün iyi bowling oynadığına ve yönelmek için kaynak bulduğuna ve oyuncuların onu savunmak için büyük çaba sarf ettiğine bağlı olduğunu da sözlerine ekliyor. Çok uzak düşünmediklerini ve hissettiklerini, en iyi kriketlerini henüz oynamadıklarını, bugün bile olmadığını söylüyor, ancak oyuncularını ve becerilerini destekliyor. Daniel Sams’te, son birkaç maçta pompanın altındaydı ama beceri setine sahip ve onu destekledi. Mümkün olduğunca aynı kadroyu korumaya çalıştıklarını itiraf ediyor.

… Sunum…

Daniel Sams, an, çılgın bir oyun olduğunu söylüyor ama çizgiyi aşmak güzeldi, oyun hep ileri geri gidiyordu. Ama iyi hissettiriyor. En son planına sadık kaldığını, her şeyini vermek zorunda olduğunu söylüyor. En iyi topuna sadık kalmaya çalıştığını ve daha yavaş olanın topun kendi başına olduğunu ve bunun işe yaradığını söyledi. Ayrıca turnuvaya iyi bir başlangıç ​​yapmadıklarını, ancak kaybedecek bir şeyleri olmadığını ve diğer takımlara neler yapabileceklerini gösterebileceklerini söylüyor!

Gujarat kaptanı Hardik Pandya diyor. ilerliyorlardı, ama vurucular sonunda onları yere serdi. Bunu T’ye ekler15 cırcır böceği kaybetmeye devam edemezler ve bu muhtemelen iki kaleyi tek seferde kaybettikleri dönüm noktasıydı, oyunu geri çekti. Ama burada kimseyi suçlamıyorum, her zaman zor durumlarda kazandılar. 136 kadar çok iyi kriket oynadıklarını söylüyor. bitti, ama öylece kayıp gitti, oyunun bitene kadar gitmesine izin vermemeliydiler. bitti. Bir noktada bovling ile Mumbai’nin posta göndermek istediğini 178 ve sonunda o olduğunu da ekliyor. La mutlu olmak 170.

Gujarat bundan önce daha zorlu puanlar aldı ama tüm alkışlar burada Daniel Sams’e gidiyor. Biri Hardik Pandya ve diğeri Rahul Tewatia’nın iki önemli kaçağı, Mumbai’nin ikinci galibiyetini kazanmasına yardımcı oldu. Murugan Ashwin iki küçük kapı alırken, Kieron Pollard bir küçük kapı ile sona erdi. Ancak tüm baskı, son turda 9 koşuyu savunmak zorunda kalan Daniel Sams’in üzerindeydi ve oğlum bunu harika bir şekilde yaptı. Mumbai, parti spoilerinin yaptığını yaptı. Kısa röportajlar için takipte kalın.

Hedef 178 eşit bir puana benziyordu ve Gujarat onu kazanmak için kesin favorilerdi, ancak Mumbai bowling oyuncularının takdirini kazandı. Gujarat 57 yarı yoldaydı ve orada iki set vurucu var ama Murugan Ashwin her iki açıcının da kalesini alırken gelgit değişti. Gujarat o zamana kadar rahat göründüğü için Hardik Pandya’nın tükenmesi dönüm noktası gibi geliyor. Hala bu sezon bitirme işini yapan Rahul Tewatia ve David Miller vardı, ancak Hardik’in bir keresinde şanslarının çok erken bitmemesini umduğunu ve burada şanslarının tükendiğini hissettiğini hatırlayın.

Mumbai başardı! Brabourne Stadı’nda inanılmaz sahneler var. Daniel Sams havaya zıplarken gaza geliyor. Rohit Sharma kutlamaya katılır. Vay canına, son turda 9 koşu savundu ve tüm bahisler o sırada Mumbai’ye karşıydı. Sams, her maçta oyun bitiren Rahul Tewatia ve David Miller’a karşı bowling oynuyordu ama burada başarısız oldular. Mumbai üst üste iki galibiyet alırken, masa başı Gujarat üst üste ikinci maçını kaybetti.14.6 fazla (0 Koşu) BAŞKA BİR SALINIM VE BİR KAÇIRMA! Düşük tam atış, daha yavaş top, dışarıda. David Miller sopasını bir kez daha savuruyor ama ıskalıyor. Daniel Sams bunu savundu ve zevkle havaya yumruk attı! Brabourne’da inanılmaz sahneler! Mumbai 5 koşu farkla kazandı!

Son teslimattan 6 koşu gerekli. David Miller grevde… Rohit Sharma yine Sams ile konuşuyor..5 fazla (0 Koşu) SALINIM VE BİR İSTİKRAR! Bir kez daha daha yavaş bir top, genişliği daha geniş, uzunluğu daha dolgun. David Miller sopasını savuruyor ama ıskalıyor.

17.4 fazla (1 Koşu) HAVADA…VE GÜVENLİ! Her şey burada oluyor! Daha kısa bir top, orta ve kapalı. Rashid Khan bunu çekiyor ama top üst köşeye, melon oyuncunun arkasına gidiyor. Daniel Sams geri koşuyor, dalıyor ama topa ulaşamıyor. Tek alındı! 6 off 2 şimdi.

Rashid Khan kırışıklığa gidiyor. 3 top için 7 koşu gerekiyor.15.3 fazla (1 Koşu) ÇIKIŞ! DIŞARI KOŞMAK! Olayların bir başka dönüşü! Burada nasıl bir oyuna tanık oluyoruz! Bu Daniel Sams’ten gerçekten iyi bir bowling. Ortada bir başka yavaş top, boyu kısa. Rahul Tewatia çekme vuruşunu derin kalenin ortasına doğru yanlış yapıyor. İlkini çok zorlarlar ve ikincisi için geri gelirler. Orada Tilak Varma topu alıyor ve kaleciye doğru fırlatıyor. Ishan Kishan topu alıyor ve kütükleri kırıyor. Tekrar, Rahul Tewatia’nın yerinin az olduğunu gösteriyor. Geri yürüyor!

Bitme şansı! Derin kapı ortasından bir atış, kefaletleri kesen Ishan Kishan’a geliyor ve Rahul Tewatia burada kırığından çıkıyor. DIŞARI.

19.2 fazla (0 Koşu) Güzel teslimat! Daha yavaş bir top, yorker uzunluğunda, geniş açık. Rahul Tewatia sopasını ona fırlatıyor ama ıskalıyor. Geniş arama yok! bu tramvay hattının içinde. Hakemin güzel çağrısı.

Rohit Sharma sürekli Sams ile sohbet ediyor.

11 .1 over (1 Run) Daha yavaş bir top, daha kısa, geniş vuruşlu. David Miller onu bekler ve tek kişilik süpürge kapağına doğru keser. Şimdi 5 top için 8’e ihtiyaç var.

Son işlem için 9 koşu gerekiyor. Daniel Sams onu savunabilir mi?

18.6 fazla (1 Koşu) Uzun bir top, dışarıda kapalı. David Miller onu derin sipere doğru itiyor ve sadece bir tane alıyor. Darbeyi koruyor. Son turda 9 tura ihtiyaç var.12.5 fazla (6 Tur) ALTI ! BANG! David Miller uzunluğu alıyor ve daha yavaş olan topu da alıyor! Ortada daha kısa bir top. David Miller bir biggie için derin orta küçük kapıdan çekiyor.

12.4 fazla ( 1 Koşu) Dışarıda, bir uzunlukta. Rahul Tewatia yarasanın yüzünü açar ve onu geriye doğru yönlendirir. Bir single daha alındı.12.3 over (1 Run) Bu Jasprit’ten güzel bir bowling Bumra! Orta ve bacak çevresinde bir uzunluk topu, başka bir hız dışı teslimat. David Miller orta kapıya doğru uzaklaştırıyor. Sadece tek.

.2 fazla (0 Koşu) Güzel teslimat! Bir uzunlukta top, hızı daha yavaş, kapalı. David Miller sopasını savuruyor ama temposu düşük olduğu için dövülüyor.16.1 fazla (2 Koşu) Jasprit Bumrah yorker için gidiyor ve orta ve bacak çevresinde düşük tam atış yapıyor. David Miller onu uzun süre yere indiriyor. İkinci tur için geri geliyorlar. Melonun ucunda bir atış var. Jasprit Bumrah topu aldıktan sonra kaleyi kamçılıyor ama Rahul Tewatia yerini aldı.

Bir şans bitti! Atış mükemmel olmadığı için Tewatia burada güvenli görünüyor. Çıkmadı.

11.6 fazla (1 Koşu) Geniş kapalı, marjinal olarak kısa. David Miller, bir single için derin kapak için arka ayağını kesiyor. Darbeyi koruyor. 12 gerekli toplar!

11.5 fazla (1 Koşu) İyi uzunlukta teslimat, dışarıda. Rahul Tewatia tek kişilik süpürge kapağına doğru itiyor.

Rahul Tewatia şimdi çıkıyor.

11.4 fazla (0 Koşu) ÇIKIŞ! DIŞARI KOŞMAK! Bombay hala inanıyor! Bu oyunda başka bir bükülme var. Daha kısa bir top, dışarıda. David Miller bunu uzaklaştırmak istiyor, ancak top alt kenardan kaleciye doğru gidiyor. Hardik Pandya penaltıdan çıkıyor ve kaleciyi alıyor. Ishan Kishan hızla ileriye doğru koşar. Topu alır ve bir koltuk altı atışıyla doğrudan forvet oyuncusunun ucuna atar. Tekrar, Hardik Pandya’nın kırışıklığının kısa olduğunu gösteriyor. Sopası hattaydı.

İtiraz bitti! Hardik Pandya tehlike tarafında koşuyor. Top kaleye çarptığında sopası hattadır ve büyük ekranda ÇIKIŞ gösterilir.

.3 fazla ( 2 Koşu) Pedler üzerinde dar bir düşük tam atış. David Miller topu derin kare bacağa doğru fırlatıyor. İki kişi alındı!12.2 fazla (1 Koşu) Elveda! Bu vesileyle çok dolgun, bacak tarafı aşağı. Hardik Pandya bunu vurmak istiyor ama ıskalıyor ve pedlerine vuruluyor. Top küçük kapıya doğru yuvarlanır ve vurucular ayak veda eder.17.1 fazla (4 koşu) DÖRT! ÇEKTİ! Kısa bir top, onu uyluk yastıklarının etrafından dolaştırıyor. Hardik Pandya, çatlama sınırı için derin kare bacağa doğru parçalıyor.

.6 fazla (1 Koşu) Ortada bir başka tam uzunlukta teslimat. Hardik Pandya bir single için orta küçük kapıya doğru çalışıyor. 15 gerekli şimdi top..5 fazla (1 Koşu) Ortaya doğru tekrar açar. David Miller, bir single için uzun uzun çalıyor.00.4 fazla (4 koşu) DÖRT! Sinirli koşular! Miller için şanslı sınır! Dışarıda daha dolgun bir top. David Miller bunu kullanıyor ama top iç kenardan kütüklerin hemen uzağına, bir sınır için ince bacağa doğru gider.

.3 over (0 Run) Dışarıdan daha dolu bir top. David Miller onu sıkıca siperdeki saha oyuncusuna doğru sürüyor.

12.2 fazla (1 Koşu) Orta ve bacak çevresinde düşük tam atış. Hardik Pandya bir single için özlemek için yere seriyor.

.1 fazla (4 koşu) DÖRT! Güzel atış! Dışarıda, dışarıda. Hardik Pandya bir sınır için arka ayağını yere indiriyor.

Stratejik Kırılma! Mumbai bu oyuna geri dönüyor. 18 içinde gerekli çalıştırmalar) toplar ve Jasprit Bumrah’ın iki overs’i kala Mumbai sert savaşabilir. Hardik Pandya ise takımını çizgiyi aşmaya çalışacak. David Miller dizideki yeni adam.15.6 fazla (0 Koşu) DIŞARI! WICKET’E VUR! Ah hayatım! Dışarı çıkmak için ne tuhaf bir yol! Sai Sudharsan’ın geri dönmek isteyeceği şekilde değil. Ama Mumbai buna aldırmaz, başka bir kaleleri daha var. Daha kısa bir top, daha yavaş, dışarıda. Sai Sudharsan ama’sını savuruyor ve bunu çekmeye çalışıyor ama temposu düşük olduğu için ıskalıyor. Sai Sudharsan dengesiz, alt eli de yarasadan çıkıyor ve sonunda kütüklere çarpıyor.

00.5 over (1 Run) Daha yavaş top, pedlere vurarak. Hardik Pandya yavaşça derin kare bacağa doğru çeker. Vuruşu döndürüyor..4 fazla (1 Koşu) Atıyor yukarı, dışarısı kapalı. Sai Sudharsan sopasının iç yarısıyla tek bir vuruş için derin orta küçük kapıya doğru sürüklüyor.

.3 overs (0 Run) Bir boy gerisi, dışarısı kapalı. Sai Sudharsan bunu ortadan kaldırmak istiyor, ancak top alt kenardan Pollard’a gidiyor..2 (6 Koşu) ALTI! Yukarı, yukarı ve uzağa! Dışarıda, dışarıda. Sai Sudharsan sahada yalpalıyor ve topu dümdüz yere indiriyor.

00.1 fazla (0 Koşu) Bunda tempo yok! Dışarıda daha dolgun bir top. Sai Sudharsan kırışıklığında kalıyor ve bunu uzaklaştırmaya çalışıyor ama ıskalıyor.

Maç Raporları Bu yazıda bahsedilen konular

104294104294

Leave a Reply

Your email address will not be published.