GT Vs RR, IPL 2022: Gujarat Titanları Ve Rajasthan Royals Eden Gardens'ta 1. Elemede Çatışırken Kalküta Hava Durumu Güncellemesi

gt-vs-rr,-ipl-2022:-gujarat-titanlari-ve-rajasthan-royals-eden-gardens'ta-1.-elemede-catisirken-kalkuta-hava-durumu-guncellemesi

Kalküta’daki Cennet Bahçeleri’nden genel bir görünüm.© BCCI

Gujarat Titans ve Rajasthan Royals — IPL puan tablosunda sırasıyla ilk iki takım — Salı günü Eden’de IPL Elemeleri 1’de çatıştı Kalküta’daki bahçeler. Söz konusu olan finalde bir yer, kaybeden ise Royal Challengers Bangalore ve Lucknow Super Giants arasında Eliminator’ın galibi ile Eleme 2’yi oynamaya devam edecek. IPL çoğunluğu Salı günü Kalküta’ya hareket ediyor, ancak şehirdeki havanın maçta büyük bir söz hakkı olabilir. AccuWeather’a göre, akşam saatlerinde “bir veya iki gök gürültülü fırtına” bekleniyor, bu da yağmur gecikmelerine neden olabilir.

AccuWeather web sitesine göre, bugün öğle saatlerinde gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor. Ancak gün geçtikçe havanın kısa süreliğine açılması bekleniyor. Ancak web sitesi ayrıca, akşam 8 civarında (IST), havanın gök gürültülü fırtınalı bulutlu olması bekleniyor. Super Over iki takımın kaderini belirleyebilir.

Süper Over’ın da mümkün olmaması durumunda, lig sıralaması öncelikli olacak ve kazananı belirleyecek, haber ajansı PTI, Pazartesi günü bildirilen bir IPL brifing notundan alıntı yaptı.

“Playoff maçındaki over sayısı, gerekirse, her iki tarafın da beş over için vuruş yapma fırsatına sahip olması için azaltılabilir, ” PTI, IPL yönergelerinden alıntı yaptığını bildirdi.

“Eliminatör ve Eleme maçlarının her biri için, beş maçlık bir maçın sezonun sonuna kadar tamamlanmasının mümkün olmaması durumunda. Orijinal gündeki ekstra süre, koşullar izin verirse takımlar, ilgili Eleme veya Eleme maçının galibini belirlemek için bir Super Over oynayacak.” Super Over mümkün değilse “normal sezonun 70 maçlarından sonra lig tablosunu en üst sırada bitiren takım ilan edilecektir. ilgili playoff maçının veya finalinin galibi” diye ekledi. Eleme 1 ve Eleme, Kalküta’daki Eden Bahçeleri’nde yapılacak, Eleme 2 ve final ise Ahmedabad’daki Narendra Modi Stadyumu’nda yapılacak.

806(PTI girişleri ile)806806

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.