“Göz Açıcı…”: Anushka Sharma'nın 'Chakda Xpress'te Hint Hızında Büyük Jhulan Goswami'yi Oynarken Söyledikleri

“goz-acici…”:-anushka-sharma'nin-'chakda-xpress'te-hint-hizinda-buyuk-jhulan-goswami'yi-oynarken-soyledikleri

Anushka Sharma’nın yaklaşan filmi ‘Chakda Xpress’ten görüntüsü.

Bollywood yıldızı Anushka Sharma Pazartesi günü, yaklaşmakta olan filmi ‘Chakda Xpress’in kendisini kadın kriket dünyasına tanıttığı için özel bir film olduğunu söyledi. Prosit Roy’un yönettiği Netflix filmi, eski Hint kriket kaptanı Jhulan Goswami’nin hayatından ilham alıyor. Netflix’in Mumbai’deki Filmler Günü etkinliği sırasında yayın hizmeti, spor dramasının kamera arkası videosunu ve başrol oyuncusundan özel bir mesaj paylaştı. Video mesajında ​​Sharma, İngiltere’de Goswami’yi oynadığı film için sıkı bir eğitim aldığını söyledi.

“Merhaba, ben Anushka Sharma, şu anda bir kriket sahasında antrenman yapıyorum. Leeds, ‘Chakda Xpress’ adlı çok özel bir film için Birleşik Krallık’ta. Efsanevi pacer ve eski Hintli kaptan Jhulan Goswami’nin hayatından ve zamanlarından ilham alan bir rol oynuyorum.

“Senaryo beni kesinlikle şaşırttı, kadınların kriket dünyasına bakış açımı açtı, eminim hepiniz için de öyle olacaktır” 34 yaşındaki oyuncu dedi.

‘Chakda Xpress’ Goswami’nin yolculuğunun izini sürüyor, “kadın düşmanı siyasetin yarattığı engellere rağmen merdiveni tırmanıyor. Hindistan için kriket oynama hayalini gerçekleştir”.

Sharma filmin vizyona girmesini dört gözle beklediğini söyledi.

“Yapamadığım için üzgünüm’ Bu filmi sunmak için şahsen orada olmayın. Ama buradayız, böylece size bunu bir an önce getirebiliriz. Bu harika hikayeyi ekranda izleyeceğiniz için çok heyecanlıyım. hepiniz Netflix’tesiniz” dedi.

Tanıtıldı

‘ Chakda Xpress’, Anushka Sharma ve kardeşi Karnesh Ssharma’nın Clean Slate Filmz’i tarafından yapılmıştır.

(Bu hikaye NDTV personeli tarafından düzenlenmemiştir. ve ortak bir yayından otomatik olarak oluşturulur.)

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.