“Ferrari'nizi Garaja Park Etmek Gibi”: Edgbaston Testi XI Oynarken Eski Hindistan Seçici

“ferrari'nizi-garaja-park-etmek-gibi”:-edgbaston-testi-xi-oynarken-eski-hindistan-secici

Hint kriket takımı Edgbaston Testini yedi kaleyle kaybetti.© AFP

Edgbaston’da İngiltere’ye karşı yeniden planlanan beşinci Testte avantajlı bir konumda bulunan Hint kriket takımı, sinirlerini tutamadı ve maçı yedi kaleyle kaybetti. İngiltere, Joe Root ve Jonny Bairstow’dan yenilmediği yüzyıllar boyunca, Tests of 378 koşularında en yüksek başarılı kovalamacalarını kaydetti. Mağlubiyetin ardından uzmanlar, takım kompozisyonunun farklı olabileceği görüşünde. Eski Hint kriket takımı oyuncusu ve eski ulusal seçici Jatin Paranjape, Ravichandran Ashwin’in XI’de seçilebileceğini söyledi.

“Sanmıyorum. Neden Bumrah’ı seçtiklerini anlayabilirsiniz. Jatin Paranjape, bir kaptan olarak Bumrah’ın iyi bir seçim olduğunu düşünmüş olmalı. kıdemli spor gazetecisi Jamie Alter ile röportaj.

“Shardul’u neden oynadıklarını anlayabiliyorum çünkü Maçın Adamı olabileceği Oval’deki Test maçında başarılı olmuştu. Ama burada kadroda R Ashwin vardı. Ferrari’nizi garajda park halinde tutmak gibi. iki spinner ile.Hiçbir şey olmuyorsa size oyun üzerinde biraz daha fazla kontrol sağlar.Ayrıca, üç seamer’ınız olduğunda s ve sonra dördüncüsünü oynuyorsunuz, birisi yetersiz kalıyor. Dördünü de kullanamazsınız; sadece oyuna gelmiyor. Ama sonra geriye dönüp bakınca /20 vizyon.”

Tanıtıldı

Beşinci Testte , Test maçlarında zorlu hedefleri kovalamayı moda haline getiren Jonny Bairstow ve Joe Root, İngiltere’nin şimdiye kadarki en yüksek kovalamacalarını kaydetmesiyle ünlü Hint tempo saldırısını yüzlerce empoze ederek kılıçtan geçirdi 296 beş maçlık seriyi 2-2’ye getirmek için en az telaşla koşar.Bu, İngiltere için üst üste dördüncü başarılı kovalamacadır ve 605 zorlu dördüncü vuruş hedeflerini aşmıştır. , 278 ve 119 önceki maçlarda Yeni Zelanda’ya karşı

İngiltere dördüncü öğleden sonra yedek kaptan Jasprit Bumrah tarafından sarsıldığında, iki yıldız vurucu oyun planlarından vazgeçmedi.Bumrah hariç tüm Hint saldırısı, yaya görünüyordu.İngiltere’nin ihtiyacı olan tek şey kalanları devirmek içindi 300 beşinci gün sabahı çalışır g.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.