“Eskiden Evde Oturulurdu”: Mohammad Kaif, KKR'nin IPL 2022'de Hint Spinner'a Yönelik Tedavisini Eleştirdi

“eskiden-evde-oturulurdu”:-mohammad-kaif,-kkr'nin-ipl-2022'de-hint-spinner'a-yonelik-tedavisini-elestirdi

IPL 2022: Mohammad Kaif, Hindistanlı spinner’ın tedavisine yönelik duygularını dile getirdi. .© BCCI/IPL

IPL sırasında 2021 tek bir oyun oynamayan Kuldeep Yadav, kampanyaları Chennai Super Kings’e (CSK) yenilerek sona erdikten sonra Kalküta Knight Riders (KKR) tarafından serbest bırakıldı. ) finalde. İplikçi, IPL mega müzayede sırasında 2 crore için Delhi Capitals (DC) tarafından satın alındı ​​ve o zamandan beri IPL’yi 2022 fırtına ile aldı. Hintli spinner, Mumbai’deki Brabourne Stadyumu’nda 2. Maçta Mumbai Indians’a (MI) karşı galibiyetteki parlak performansı nedeniyle ‘Maçın Oyuncusu’ ödülünü aldı. Eski Hindistan kriket oyuncusu Mohammad Kaif, Kuldeep’in Mumbai’ye karşı performansını övdü ve ayrıca KKR’yi melon oyuncuya davranışları nedeniyle eleştirdi.

Sportskeeda ile konuşurken, “Kuldeep Yadav kanıtlanmış bir maç galibi. Ama aynı zamanda iyi yönetilmesi gereken biri. Biraz duygusal ve bowling verilmezse ya da takımdan atılırsa morali bozuk.”

“Yol Dinesh Karthik ve Eoin Morgan kaptanlık yaptığında KKR’de tedavi görüyordu, takımda bile değil evde oturmak zorunda kalıyordu. Böyle davrandığınızda, maçı kazanan herhangi bir baskı hissediyor” diye ekledi.

MI sadece 177 beş kişi için 479 yayınlayabildi üst turlar, Kuldeep dört defada üç kale alır. Rohit Sharma, Anmolpreet Singh ve Kieron Pollard’ın önemli görevden almalarından sorumluydu.

Promoted

179 koşu hedefinin peşinden koşan Lalit Yadav ve Axar Patel arasındaki yenilmez ortaklık Delhi’nin hedefine ulaşmasına yardımcı oldu. altı için 18.2 fazla.

Lalit kayıtlı 18 kaçtı 18 top ve yenilmedi. Bu arada, Axar tokat attı 18 sadece 177 bitmiyor. teslimatlar.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.