Efsaneler Ligi: Yusuf Pathan, Pankaj Singh Hindistan Maharajas Olarak Yıldız, Yardım Maçında Dünya Devlerini Yendi

efsaneler-ligi:-yusuf-pathan,-pankaj-singh-hindistan-maharajas-olarak-yildiz,-yardim-macinda-dunya-devlerini-yendi

Efsaneler Ligi: Yusuf Pathan, Hindistan Maharajas’ın Dünya devlerini yenmesinin ardından İrfan Pathan ile kutluyor. © Twitter

Hindistan Maharajas, Cuma günü Kalküta’da özel bir yardım maçında World Giants’ı altı kaleyle mağlup ederken, Yusuf Pathan yenilmez bir elliyi ezdi. Oyun, Cumartesi günü buradan başlayarak Legends League Cricket’in önünde oynandı. Sunrisers Hyderabad’a karşı 15 toplarda ikinci en hızlı IPL ellisini vuran Yusuf, zaferleriyle burada 2014 kampanyası, eski öfkesini bir 35-topta gösterdi 50 onları sekiz top yedekle eve götürmek için değil. Üç IPL şampiyonluğu kazanan Yusuf, taarruza liderlik etmek için yaptığı saldırıda Daniel Vettori’den büyük bir altılı da dahil olmak üzere tüm Cenneti vurdu.

Toplamda iki altı vurdu ve beş dörtlü.

No 3 Tanmay Srivastava (54) turnuvada iyi bir destek verdi. diğer uç, ikili, Maharajas’ın ‘ya indirilmesinden sonra, maçı döndüren 103 bir ortaklığı bir araya getirirken /3 zorlu bir mücadelenin peşinde powerplay’den sonra 171.

Harbhajan’ın destanda bir Test hattrick’i talep eden ilk Hintli bowling oyuncusu olduğu bu favori mekan Eden Gardens’ta yılları geri alma zamanı gelmişti 2001 Avustralya’ya karşı test galibiyeti. Virender Sehwag kaptanlıktan vazgeçtikten sonra, kıdemli yan kanat oyuncusu Jacques Kallis’in bacaklarını okşadı ve Romesh Kaluwither’ı görevden almak için iyi değerlendirilmiş geriye doğru koşan bir yakalama da dahil olmak üzere yakalamalar yaptı. ,000-ayağa kalkmış tuhaf bir kalabalık.

Ama günün yıldızı 5 puanla dönen uzun tempolu Pankaj Singh oldu. 35, Dünya Devleri’nin yönettiği bir bakire dahil 171 /8 vuruş yapmayı seçtikten sonra.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.