Dünya Test Şampiyonası (WTC) Batı Hint Adaları'nın Grenada'da İngiltere'ye Karşı 3. Test Galibiyetinden Sonra Puan Tablosu

dunya-test-sampiyonasi-(wtc)-bati-hint-adalari'nin-grenada'da-ingiltere'ye-karsi-3.-test-galibiyetinden-sonra-puan-tablosu

WI vs ENG: West Indies seriyi 1-0 kazandı.© AFP

Batı Hint Adaları erkek kriket takımı, St George’s Ulusal Kriket Stadyumu’nda oynanan son Test maçında İngiltere’yi 10 küçük kapılarla mağlup etti. Grenada’da üç maçlık seriyi 1-0 perçinlemek için. Vurgulu galibiyet, Batı Hint Adaları’nın güncellenmiş ICC Dünya Test Şampiyonası puan tablosunda yedinci sırayı almasına da yardımcı oldu. Öte yandan, İngiltere 13 ‘de sadece bir galibiyetle en alt sırayı işgal ettiği için başka bir seri yenilginin arkasında sonuçlara maruz kaldı. ) Şimdiye kadar bu WTC döngüsünde oynanan testler. West Indies şu anda oynanan yedi Testte iki galibiyetle yedinci sırada yer alıyor.

İlk iki Testin ardından, her iki takım da bir seri galibiyet gözüyle üçüncü oldu.

Ancak ilk vuruşlarda İngiltere’yi 204 ile sınırlayarak ilk büyük darbeyi ev sahibi ev sahibi yaptı.

Son küçük kapı için koşan 90 Jack Leach ve Saqib Mahmood’un cesur çabaları olmasaydı daha kötü olabilirdi İngiltere’yi saygın bir konuma getirmek için. Kyle Mayers’ın etkileyici bir beş kale vuruşu almasıyla ikinci vuruşta ikinci büyük vuruş çöküşü İngiltere’nin yenilgisini sağladı.

Avustralya, Pakistan’daki 1-0 seri galibiyetinin ardından masanın başında yer almaya devam ediyor, ardından Güney Afrika ve ardından Hindistan. Üç galibiyetle Pakistan dördüncü sırada yer alırken, Sri Lanka ve Yeni Zelanda sırasıyla beşinci ve altıncı sırada yer alıyor.

Bu yazıda bahsedilen konular

Leave a Reply

Your email address will not be published.