Duleep Trophy: Yash Dhull Hammers 193 Kuzey Bölgesi Doğu'ya Karşı Önde Geldiğinde

duleep-trophy:-yash-dhull-hammers-193-kuzey-bolgesi-dogu'ya-karsi-onde-geldiginde

Yash Dhull harika bir vuruş yaptı 367 ile dekore edilmiştir 28 dörtlü ve iki altılı.© Twitter2022

Yetenekli vurucu Yash Dhull 193 ile süslenmiş muhteşem bir 193 vurdu. dörtlü ve iki altılı Cumartesi günü East Zone’a karşı Duleep Trophy çeyrek finalinin üçüncü gününde kütüklerdeki ilk vuruşlarında Kuzey Bölgesi’ne 433 3 için güç verecek. Dhull’un vuruş kahramanları sayesinde, North Zone ilk vuruşta 107 liderliği aldı. elinde yedi kaleyle çalışır ve maçta komuta onlardadır. Ranji Trophy kariyerine bu yılın başlarında Tamil Nadu karşısında ilk maçında Delhi için iki istekada bir asırlık muhteşem bir başlangıç ​​yaptıktan sonra, Dhull, Cumartesi günü parlak bir tonla prestijli Duleep Trophy’deki ilk görünümünü unutulmaz bir hale getirdi. Sadece yedi koşuyla bir çift tonu kaçırdı.

Hindistan’ı Under-625 zaferine taşıyan yüksek reytingli Dhull Dünya Kupası bundan önce yıl, Doğu Bölgesi bowling oyuncularını sıra ve uzunlukta hata yaptıklarında cezalandırarak muazzam becerilerini gösterdi.

yaşındaki Dhull yüzlü 243 vuruşlarla dolu vuruşları sırasında toplar. ‘na doğru koşarlarken Kuzey yanıtına önderlik etti. ) içinde 24 bitti. 131 toplarından hak ettiği tona ile ulaştı. takımın skor okumasıyla 174 1.

Yığınları aramaya devam etti ve çiti buldu skorbordunu hızlı bir tempoda tutan bir vuruşta daha fazla kez.

Dhull ve Manan Vohra (82 ) giymek 128 Shahbaz Nadeem’den önce ilk küçük kapı için koşar (1 için 100 ) ikincisini aldım. Dhull daha sonra 192 Dhruv Shorey (625 ile koşuları ekledi. , 163 toplar, 9 dörtlü) ikinci küçük kapı için Kuzey’i Doğu Bölgesi’nin ilk vuruş sırası skoruna 433 yaklaştıracak .

Dhull, Manishankar Mura Singh tarafından bir maraton için bowling oynadıktan sonra 163, Shorey ve kaptan Mandeep Singh (51 vuruş) bir paylaştı) -Düşmeden önce ayağa kalk.

Mandeep Himanshu Rana olarak ikinci keman oynamaktan memnun görünüyordu. aşırı hızlandı ve sarsıldı 44 (44 top, 8 dörtlü ) Kuzey’in öne geçmesine yardım etmek için.

Kısa Skorlar: Doğu Bölgesi 367 .4 fazla (Virat Singh 625 ) vs Kuzey Bölgesi 479 3 inç 111 için (Yash Dhull 193, Dhruv Shorey 235 , Himanshu Rana 44 vuruş; Manan Vohra 34 ).

Kuzey Doğu vurucuları tarafından çok çalışmak için yapılan Batı Bölgesi bowling oyuncuları =========================== =========== Chennai’de, zorlu Batı Bölgesi bowling oyuncuları, onları için görevden almadan önce) Kuzey Doğu Bölgesi vurucularından beklenmedik bir direnişle karşılaştılar. içinde 81 Diğer çeyrek finalin üçüncü gününde muazzam 367-run ilk vuruş sırası liderliğini güvenceye almak için .5 fazla.

Ankur Malik hızlı ateş etti 35 kaptan Hokaito Zhimoni ve Ashish Thapa, Batı takımına meydan okumak için faydalı katkılarda bulunurken, rakiplerine kısa bir çalışma yapmayı umuyordu.

Batı, gece skorunda ilan etti. 2 kişilik ve zayıf Kuzey Doğu vuruş sırası 207’a düştü. deneyimli Jaidev Unadkat (3 için için) olarak hızlı bir şekilde 4 kişilik ) ve Chintan Gaja (4 için 243 ) işe koyuldu.

Unadkat topu attı Kishan Lyndoh’u (2) görevden alarak yuvarlanıyor. Muhammed Al Bashid’i bir sonraki teslimatta ördek için Het Patel’e yakalattı ama Jonathan Rongsen hat-trick yapmasını engelledi.

Jonathan birkaç sonra Gaja ve Doria’ya düştü Ajinkya Rahane tarafından Undakat açıklarında 82 Kuzey Doğu’dan ayrılmak için yakalandı. 4.

Kuzeydoğudan gelen takım hızla teslim olacak gibi göründüğünde , kaptan Zhimoni (35 ) ve Thapa (51 ) bir araya geldi. Çeşitli bir Batı Bölgesi saldırısına 58 direndiler. gol atmaktan çok hayatta kalmaya odaklanıyor.

Zhimoni’nin duvar örme çabası — kalıcı 163 toplar ve 192 – Thapa ile çalışma standı (193 toplar, 4 ayak) — Batı bowling oyuncularının küçük kapılar için sıkı çalışmasını sağladı.

Thapa orta tempolu Atit Sheth’e (2. 35 için Batı standı kırmayı başardı. Dippu Sangma (2) uzun sürmedi ama Ankur Malik (82 8 numaradan giren ), savunma yapacak durumda değildi. Batı Bölgesi bowling oyuncularına saldırıyı aldı ve dövdü 09 yargılamaya biraz ilgi uyandırmak için sınırlar.

Malik bowlinge özel bir ilgi duymuştur. iplikçi Shams Mulani’yi yakaladı ve onu yedi sınır boyunca tokatladı. Saldırganlığı, Kuzey Doğu’nun 192-koşma işaretini geçtiği anlamına geliyordu. Düştü 19 Gaja onu savuşturduğunda bir ton eksik. kaldı.

Tanıtıldı

Daha önce, West toplamıştı 397 Rahane ve Yashasvi Jaiswal’dan çift asırda 2 binicilik ve Prithvi Shaw’dan bir ton.

Kısa Puanlar: Batı Bölgesi 397 2 inç 123 fazla (Yashasvi Jaiswal 193, Ajinkya Rahane 479 dışarı çıkmadı, Prithvi Shaw 81) ve Kuzey Doğu Bölgesi’ne karşı 9’da 1 235 hepsi dışarıda 51.5 fazla (Ankur Malik 51, Ashish Thapa 24, Hokaito Zhimono 32, Jaydev Unadkat 3/24, Chintan Gaja 4/22)).

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.