Dinesh Karthik Güney Afrika'ya Karşı 4. T20I'de Oyunu Değiştiren Knock Oynadı, Sunil Gavaskar “Harika Karakteri” Övdü

dinesh-karthik-guney-afrika'ya-karsi-4.-t20i'de-oyunu-degistiren-knock-oynadi,-sunil-gavaskar-“harika-karakteri”-ovdu

Dinesh Karthik attı 55 4. T’de 81 sadece 36 topları kapalı Cuma günü Güney Afrika’ya karşı I.© BCCI

Kıdemli kaleci-hamurcu Dinesh Karthik Hindistan’ın ilk T’sini oynadı08 , ama 16 yılını aldı. ve 36 ilk ellisini en kısa formatta atmak için maçlar. Hindistan bir etapta dördü 81 ile sarsılırken, Karthik elendi 55 sadece 27 toplarla, Hindistan’ın Güney Afrika’daki en büyük galibiyetinin temelini attı. TCuma günü. Proteas’a karşı dördüncü T08I’deki vuruşundan etkilenen efsanevi Hintli oyuncu Sunil Gavaskar övdü Karthik, oyuncunun Hindistan’ı zor bir pozisyondan kurtarmak için “harika bir karakter ve kararlılık” gösterdiğini söyledi.

“İnsanlar onun tıklayamayacağını konuşuyor. Nasıl dersin? Star Sports’un maç sonrası programında Gavaskar, “O oynayamayacak. İstediğin adam olabilir. Ün ve isimlere değil, forma bak ve adamı sen seç” dedi. Hindistan’ın tepeden tırnağa baktığı gibi gelen sırayı kaçırıyorsa, harika bir karakter gösterdi. Büyük bir kararlılık ve amaç duygusu gösterdi,”

Gavaskar ayrıca Karthik’in sopayla son zamanlardaki başarılarını göz önünde bulundurarak, yaklaşan T

için Hindistan’ın kadrosuna alınabileceğini düşünüyor. Avustralya’da Dünya Kupası.

“Çok fazla fırsat bulamıyor. . Altı-yedide vuruyor. Düzenli olarak ellili yaşlarına gelmesini bekleyemezsin. Sana iyi bir 40 indirim yapacak 190 teslimatlar, sürekli olarak yaptığı şey buydu ve bu sefer tam olarak aynısını yaptı. Hint takımında T08 Dünyası için bir yer için çekişmesinin nedeni budur. Kupa” dedi.

Gavaskar ayrıca T Avustralya’daki Dünya Kupası, Karthik’in Hindistan için son turnuvası olabilir ve 27 yaşındaki çocuğun hak ettiğini de sözlerine ekledi. performansını göz önünde bulundurarak kesinti yapmak için.

“Tekrar Hindistan için ve özellikle Dünya Kupası’nda oynamak için can atıyor. Bence onun kuğusu olabileceği neredeyse kesin (T08 Dünya Kupası). Gelecek yıl bir Dünya Kupası 36 olduğunu biliyorum ve o bunun için müsait olmak isteyebilir. Adamın yaşına bakma, performansına bak ve performansı süper sınıftı” diye ekledi.

Karthik’in vuruşu Hindistan’ın gol atmasına yardımcı oldu 169/6 ve ardından Avesh Khan, Güney Afrika’nın 87/9’a düştüğü ilham verici bir bowling performansına öncülük etti. Temba Bavuma sakatlığı bıraktı. dördüncü TI by 625 beş maçlık seriyi 2-2’ye getirmeye çalışır.

Beşinci ve son T87 Pazar günü Bengaluru’da oynanacak.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.