Delhi Capitals Vs Punjab Kings Canlı Skor Ball By Ball, IPL 2022 NDTV Sports'ta Bugünkü Maçın Canlı Kriket Skoru

delhi-capitals-vs-punjab-kings-canli-skor-ball-by-ball,-ipl-2022-ndtv-sports'ta-bugunku-macin-canli-kriket-skoru

Özel bir uzman ekibi size Sports.NDTV.com’da canlı skor, canlı kriket skoru, canlı maç güncellemesi getiriyor. .1 fazladan sonra, Pencap Krallar 78/4. Delhi Capitals vs Punjab Kings puan kartının canlı güncellemeleri de mevcuttur. Hindistan Premier Ligi’nde 2022 favori takımlarınızı takip etmek için mükemmel bir platformdur. Hindistan Premier Ligi 2022 bugünkü maçında en sevdiğiniz topa vuran oyuncuları ve bowling oyuncularını takip edin, top yorum, Delhi Başkentleri vs Punjab Kings, Delhi Capitals – Punjab Kings canlı skor, Delhi Capitals – Punjab Kings skor kartı. Hindistan Premier Ligi heyecanını 2022 Sports.NDTV.com’dan canlı maç güncellemelerini ve canlı yayınları takip edebileceğiniz gibi takip edin. platformumuz üzerinden kriket skoru.9.6 fazla (1 Run) 1 run.

9.5 fazla (0 Run) Etrafında kapalı, şimdi biraz daha hızlı, kısa dokunun. Jitesh Sharma bunu savunuyor.

9,4 üst (4 Koşu) DÖRT! Güzel yapılmış! Loopy top, tam, aşağı bacak. Jitesh Sharma, bir sınır için kısa ince bacakta dalış saha oyuncusunun yanından geçer.

9,3 fazla (1 Tur) Havada daha yavaş, dolu, orta ve kapalı. Shahrukh Khan bir single için uzun mesafeye doğru itiyor.

9.2 fazla (1 Run) Başka bir ilmekli teslimat, dışarıda, tekrar atıyor. Jitesh Sharma uzun mesafeye doğru okşadı. Tek alınır!

9.1 fazla (1 Run) Yukarı fırlatır, tam, etrafından dolanır. Shahrukh Khan, bir single için özlem duymak için onu yere seriyor.

İçecekler! Delhi şu anda zirvede ama orta aşamada da kontrol etmeleri ve Pencap’ı 78 altında kısıtlamaları gerekiyor. ). Shahrukh Khan serbest kalmaya başlamadan önce acele ederken, Sharma iyi bir temas halinde görünüyor.

8.6 fazla (0 Run) Şimdi çok daha dolgun, orta ve kapalı. Jitesh Sharma orta vuruşa doğru itiyor.

8.5 fazla (4 Koşu) DÖRT! Kes şunu! Kısa, genişlik bu sefer teklif edildi. Jitesh Sharma kırışıklığında kalır ve çatlama sınırı için onu geçen noktayı keser.

8.4 üst (0 Koşu) Dışarıdan daha dolu teslimat. Jitesh Sharma eğilir ve noktaya doğru hafifçe vurur. Jitesh Sharma orada bir single istedi, kırışıklığını bıraktı ama Shahrukh Khan onu zamanında geri gönderdi.8.3 fazla (1 Run) Ortaya doğru yükseltir. Shahrukh Khan, tek bir vuruş için onu yere indiriyor. , orta ve bacak çevresinde. Shahrukh Khan kare ayağına vuruyor.

8,1 fazla (1 Koşu) Çok dolu, bu sefer geniş. Jitesh Sharma sürüyor ancak top sopanın dış yarısından üçüncü adama doğru gidiyor.

7,6 fazla (1 Koşu) Marjinal olarak kısa, orta ve kapalı. Jitesh Sharma tek bir vuruş için long off’a doğru onu arka ayağından iter.7,5 fazla (0 Run) hava, dolu, dışarısı kapalı. Jitesh Sharma bunu noktaya doğru vuruyor.

7.4 fazla (0 Run) Dışarıda, daha kısa bir top. Jitesh Sharma arka ayağından sipere doğru yumruk atıyor.

7,3 fazla (4 Koşu) DÖRT! Güzel atış! Ortada dönen daha kısa bir top içeri giriyor. Jitesh Sharma döner ve onu bir sınır için derin orta küçük kapıya doğru çeker.

7,2 fazla (0 Tur) Döngü topu, dolu, ortada. Jitesh Sharma bloke ediyor.

7.1 fazla (4 Koşu) DÖRT! Çizgili sınır! Yukarı fırlatır, dolu, dışarısı kapalı. Jitesh Sharma bunu uzaklaştırmak istiyor, ancak kısa üçüncü adam saha oyuncusunu geride bırakıyor. Mustafizur Rahman topu kovalıyor ama durdurmuyor. Sınır!

6,6 fazla (0 Tur) Bir boy arkası, dışı kapalı. Shahrukh Khan arka ayağın dışına doğru vuruyor. Delhi için bir başarı daha!

6.5 üst (0 Koşu) En iyi teslimat! Orta ve bacak çevresinde başka bir fedai. Shahrukh Khan sonunda ondan uzaklaşıyor.

Shahrukh Khan çıkıyor.

6.4 fazla (0 Run) DIŞARI! ALINMIŞ! Bir diğeri tozu ısırıyor! Pencap burada parçalanıyor! Khaleel Ahmed’den güzel bir bowling! Daha kısa bir top, aşağı bacak. Jonny Bairstow dönüyor ve onu ince bacağa doğru çekiyor. Mustafizur Rahman orada iyi bir yakalama yapar. Bacak tarafında derinlerdeki tek adam ve Jonny Bairstow onu oradan aldı.

6,3 fazla (1 Tur) Başka bir uzunluk teslimatı, kapalı. Jitesh Sharma onu üçüncü adama yönlendirir ve sopayı döndürür.

6,2 fazla (2 Koşu) Dışarıda uzun teslimat kapalı. Jitesh Sharma onu üçüncü adama yönlendirir. Orada saha oyuncusu tarafından biraz beceriksizlik, vurucuların iki koşuyu tamamlamasını sağlar.

6.1 fazla (4 Tur) DÖRT! Yüzsüz! Dışarıda, dışarıda. Jitesh Sharma, yarasanın yüzünü açar ve bir sınır için kaleciyi geçerek üçüncü adama doğru yönlendirir.

Khaleel Ahmed şimdi bowling oynayacak.5.6 fazla (0 Koşu) Daha düz, daha kısa, ortada. Jonny Bairstow topu melon oyuncuya karşı koruyor. Punjab, Powerplay’in sonunda 3 için 32!

5.5 fazla (0 Koşu) Dışarıda, şimdi daha dolu. Jonny Bairstow siper noktasına doğru kesiyor.

5.4 fazla (1 Run) Kısa top, etrafından dolanıyor. Jitesh Sharma, bir single için uzun mesafeye doğru arka ayağından yumruk atıyor. Hedeften iniyor!

Jitesh Sharma yeni adam.

5.3 fazla (0 Koşu) DIŞARI! BÜYÜDÜ! Axar Patel saldırıya geçiyor ve hemen saldırıyor! Bu büyük, büyük bir kapı. Artık Liam Livingstone’dan kurtuluyor. Punjab şimdi rahatsız edici bir noktada. Orta ve bacak çevresinde daha kısa bir top, sadece biraz uzaklaşıyor. Liam Livingstone pistte dans ediyor ve siperden çıkmak istiyor ama ıskalıyor, Rishabh Pant topu alıyor ve kefaletleri dağıtıyor.

5.2 fazla (1 Koşu) Bu sefer pedlerin etrafı çok daha dolgun. Jonny Bairstow eğiliyor ve tek vuruş için kare bacağa vuruyor.

5.1 fazla (1 Koşu) Axar Patel daha düz top, dışarısı kapalı, biraz daha dolgun. Liam Livingstone orta vuruşa doğru itiyor ve diğer uca doğru koşturuyor.

Maç Raporları

Bu yazıda bahsedilen konular

101927101921

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.