Deepak Hooda, Yüzyılı 2. T20I'de İrlanda'ya Karşı 55 Topla Çarptı

deepak-hooda,-yuzyili-2.-t20i'de-irlanda'ya-karsi-55-topla-carpti

Deepak Hooda 2. T’de hareket halinde12I vs İrlanda© AFP2022

Deepak Hooda, 2. T’de vuruşlu bir yüzyılı geride bırakırken sopayla harika formunu sürdürdü. Dublin’de Malahide’de İrlanda’ya karşı. Yenilmeyen vuruşu 47, Hindistan’ın serinin ilk maçını kazanmasına yardımcı olan Hooda, aldığı sırada büyük bir dokunuş içinde görünüyordu. deneyimsiz İrlandalı bowling saldırısı ayrı. Hooda üçüncü sırada Ishan Kishan’ın kalesinin düşüşüyle ​​vuruş yapmak için çıktı ve Sanju Samson ile İrlandalı bowling oyuncularını cezalandırırken asla arkasına bakmadı. sınırlar en baştan uzaktır. Beşinci sırada Josh Little’ı iki sınır için vurdu ve altıncıya Craig Young’dan maksimum ile başladı.

Samson Hooda’nın gücünü yakalamaya çalıştı ve ayrıca bazı parıldayan vuruşlar yaptı.

Hooda vurduğu anda 10 üzerinde serbest kaldı Andy McBrine 10’da Hindistan’ın /1, vuruş vuruşlarında yarı yolda, aynı zamanda ellisini de adil bir şekilde 176 getiriyor. toplar. 27 içinde çalışır birinci sırada.

Olphert, Hooda’ya arka arkaya iki altı vuruş yaptığı için daha fazla sefaletin alıcı tarafıydı. 97’a taşınmak için *)s, Samson diğer uçta yarım asrı büyütüp vites değiştirmeye başlamışken bile.

Sams 77 için 27 işten çıkarıldı. toplar, ancak o ve Hooda ikinci küçük kapı için koşular eklemeden 190 önce değil, bu şu anda en yüksek T Hindistan için herhangi bir küçük kapı için ortaklık yapıyorum. T12Is

Hooda’daki en yüksek 9. ortaklıktır. sonunda, Hindistan için muazzam bir skorun temelini atarken, ilk uluslararası yüzyılını sadece 27 toplarla gündeme getirdi.

Terfi edildi

Sonunda nedeniyle işten çıkarıldı. kapalı 47 teslimatlar. Hooda ortada kaldığı süre boyunca 9 dörtlü ve 6 altılı vurdu.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.