Deepak Hooda Hindistan'ın Şans Cazibesi Olduğunu Kanıtladı, Eşsiz Dünya Rekoru Kırdı

deepak-hooda-hindistan'in-sans-cazibesi-oldugunu-kanitladi,-essiz-dunya-rekoru-kirdi

Deepak Hooda’nın dosya fotoğrafı.© AFP

Hindistan Cumartesi günü Harare’deki 2. ODI’de Zimbabve’yi 5 kaleyle yenerken, çok yönlü Deepak Hooda etkileyici ve oldukça benzersiz bir dünya rekoru kırdı. Uluslararası ilk çıkışından bu yana Hindistan oynadığı her maçı farklı formatlarda kazandı. Hooda şimdi Hindistan için art arda galibiyet serisinin 16 bir parçası oldu ve bu, herhangi bir oyuncudan sonra herhangi bir oyuncu için en uzun ‘yenilemeyen’ galibiyet serisi oldu. çıkış Hindistan yedi ODI kazandı ve dokuz T15Bu Şubat ayında ilk uluslararası maçını oynadığından beri Hooda takımda

Romanyalı Satvik Nadigotla kazanılan maçların rekorunu elinde tuttu Güney Afrikalı yıldız David Miller ve Romanya’dan Shantanu Vashisht oynadıklarından beri maç galibiyet serisi yakaladılar. ilk uluslararası maçları.

Hooda bir küçük kapı seçti ve sopayla gol attı 16 Hindistan 162 koşu hedefinin peşine düştü ve fazlalarının yarısından biraz daha azı kaldı.

Hindistan kazandı Harare Spor Kulübü’nde bowling oynamayı seçti. Zimbabve’nin yarasayla ilgili sıkıntıları, 33 için 33 için dışarı atıldıkça devam etti. .1 over.

Hindistan Zimbabwe’yi arka arkaya yedinci kez mağlup etti.

Shardul Thakur bowling oynayanların seçimiydi. üç küçük kapıyla geri döndü.

Hooda, Mohammed Siraj, Prasidh Krishna, Axar Patel ve Kuldeep Yadav’ın hepsi birer küçük kapı seçti.

KL Rahul, İlk maçta vuruş şansı bulamayan, kendini açılışa terfi ettirdi, ancak 5 teslimattan 1’ine çıktı.

Ancak, Zimbabwe’nin toplamı çok düşüktü ve Hindistan’ın çok vardı beş küçük kapı kaybetmelerine rağmen bir dörtnalda kazanmak için kadrolarında çok fazla ateş gücü var. Sanju Samson yenilmedi 43, Shikhar Dhawan ve Shubman Gill yaptı. her biri.

Galibiyet ile Hindistan seriyi bir maçla güvence altına aldı.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.