David Warner, Ömür Boyu Kaptanlık Yasağını Devrilmek İçin Kriket Avustralya Ile Görüşmeler Yapmaya Açık

david-warner,-omur-boyu-kaptanlik-yasagini-devrilmek-icin-kriket-avustralya-ile-gorusmeler-yapmaya-acik

David Warner’ın dosya fotoğrafı© AFP

Pazar günü David Warner, Cricket Australia’yı “kapılarını açmaya” ve yönetim kuruluyla “dürüst bir görüşme” yapmayı dört gözle beklediğini söyleyerek ömür boyu liderlik yasağını devirmeyi tartışmaya çağırdı. Güney Afrika’daki 2018 topa kurcalama skandalı sonrasında, eski kaptan Steve Smith kaptanlıktan çıkarıldı ve iki yıl boyunca Avustralya’yı yönetmesi yasaklandı, Warner ise kendisine teslim edildi. daha ağır bir ceza — ömür boyu liderlik yasağı. Warner, ESPNCricinfo tarafından “Bu gerçekten masaya getirilmedi” dedi.

“Kayıt dışı birçok kez söylediğim gibi, Bana ulaşmaları ve kapılarını açmaları yönetim kurulunda. O zaman oturup onlarla dürüstçe konuşabilirim” diye ekledi.

Warner, Smith ve meyilli Cameron Bancroft kötü şöhretli top kurcalama skandalındaki rolleri nedeniyle ceza olarak yerel veya uluslararası kriket oynamaktan men edildi.

Warner ve Smith bir yıl, Bancroft ise dokuz ay süreyle men edildi.

22 yaşındaki Warner, iki yıllık bir anlaşma imzaladıktan sonra 2013 beri ilk kez Big Bash Ligi’nde yer alacak. Sydney Thunder ile.

Eski kaptanları Usman Khawaja Brisbane Heat’e taşındıktan sonra kaptanlık koltuğu Sydney Thunder’da açıldı. Ancak Warner, unvana sahip olmadan da lider olabileceğini söyledi.

“Tecrübe sahibiyim, zaten bir unvana sahip olmadan da takımın lideriyim” dedi.

Tanıtıldı

“İşte bundan bahsediyorum, geri vermek , yani eğer onlar (genç oyuncular) herhangi bir şekilde beynimi seçebiliyorlarsa, telefonum her zaman orada, numaram onlarda ve antrenman tesislerindeyken beni görebilirler” dedi. (Bu hikaye NDTV personeli tarafından düzenlenmemiştir ve ortak bir yayından otomatik olarak oluşturulmuştur.)

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.