Daryl Mitchell, Stuart Broad Strike'ın İngiltere İçin Yaptığı Yeni Zelanda Rallisi'nin Lideri Oldu

daryl-mitchell,-stuart-broad-strike'in-ingiltere-icin-yaptigi-yeni-zelanda-rallisi'nin-lideri-oldu

İngiltere’den Stuart Broad ve Yeni Zelanda’dan Daryl Mitchell© AFP

Formdaki Daryl Mitchell, Stuart Broad Perşembe günü Headingley’deki üçüncü Testin ilk gününde İngiltere için erken vuruş yaptıktan sonra Yeni Zelanda’nın canlanmasına güç verdi. Yeni Zelanda maçın sonunda beş kişiydi 300, Mitchell 102 Lord’s ve Trent Bridge’de yüzlercesini takip ederek değil. Bu ilham verici çabalar, Dünya Testi şampiyonlarının üç maçlık seride 2-0 geride kalmasını engellemeye yetmedi. Ancak Black Caps, seri finalinde bir zafer kurtarmaya çalışırken Mitchell bir ton daha eklemeyi hedefleyecek. James Anderson’ın ayak bileğinden sakatlanmasının ardından İngiltere’nin öncüsü Broad, günün ilk yarısında Tom Latham’ı yerden kaldırdı ve ardından Yeni Zelanda kaptanı Kane Williamson’ın iki kişilik dönüşü sırasında için ödüllü kaleyi ele geçirdi. içinde 17 fazla. Williamson’ın kurayı mavi gökyüzü altında ve iyi bir sahada kazandıktan sonra ilk vuruşu yapma kararının ardından dört kişi için.

Yine Tom Blundell’den iyi bir destek aldı ((45 dışarı çıkmadı) 225 — bu serinin üçüncü yüzyıl ortaklıkları. Brendon McCullum, eski bir Yeni Zelanda kaptanı. Broad, Latham’ı ilk kaymada doğrudan Joe Root’a yöneldikten sonra altıncı top için yine de görevden aldı

Will Young ve Williamson, Nottingham’daki ikinci Testi bir maçla kaçırdıktan sonra tekrar harekete geçti korona virüsü nedeniyle, bire bir bir araya geldikten sonra hasarın bir kısmını onardı.

Williamson, Yorkshire için oynadığı bir sahada Broad’ı dört kişilik sürdü ve Young, Jamie’den bir sınır kesti. Overton, ilk kez Surrey’in Anderson’ın yerine ikiz kardeşi Craig’i tercih etmesiyle birlikte. çevirerek ve açıcı Young lbw’ye sahip olmak için bir teslimatı düzeltti 20.

Broad daha sonra akıcı 22 beş dörtlü içeren Williamson’ı görevden aldı. topa vuran oyuncu, denizci 548inci Test kalesini alırken küçük kapı bekçisi Ben Foakes’a mükemmel bir bacak kesici attı.

Williamson , nadir görülen bir duygu gösterisinde tiksintiyle eldivenini çıkardı.

Günün başında ikizi tarafından İngiltere şapkasıyla sunulan Overton, öğle yemeğinden sonra harekete geçti. ilk Test kalesiyle.

Devon Conway için oynadı.) , tam uzunlukta bir Overton topu sürmeye çalışırken, Yeni Zelanda’yı 60 dört kişilik bir belada bırakmak için.

Henry Nicholls’un mücadele ettiği 99 çay vuruşunda çılgınca düştüğünde toplar.

Nicholls güçlü bir şekilde sürdü. Topun sadece forvet olmayan Mitchell’in sopasını savurması ve vuruşun ortasında Alex Lees’e nazikçe dönmesi için süzün. birkaç kötü inceleme seçeneği arasından, Matthew Potts’un reddedilen lbw temyiz başvurusuna karşı karar verildi ve tekrarlar topa vuran oyuncunun dışarıda olacağını doğruladı.

Mitchell bu kaçışı Leach’i lofting yaparak kutladı. düz bir altı ve tam olarak 100 toplar yapmaya devam etti.

İngiltere düşündüklerini Blundell, 22 için yarı zamanlı spinner Root’u geride yakalamıştı, ancak topa vuran oyuncunun incelemesi, oyuncuyla hiçbir temas göstermedi. top.

Terfi edildi

İngiltere için daha fazla hayal kırıklığı oldu, Kısa bir yağmur molasından sonra Overton, Mitchell’in sadece İngiltere’nin incelemesi için 60 için Foakes tarafından bacak kenarına düştüğüne inanıyordu. topa vuran oyuncunun topu kaçırdığını ortaya çıkarmak için.

İngiltere yeni topu mümkün olan en kısa sürede Yeni Zelanda ile aldı 225 beş indirim 80 için, ancak başka bir atılım gerçekleştiremedi.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.