CWG 2022: Pooja Vastrakar COVID-19'dan Kurtuldu, Birmingham'daki Hindistan Kadrosuna Katılmaya Hazır

cwg-2022:-pooja-vastrakar-covid-19'dan-kurtuldu,-birmingham'daki-hindistan-kadrosuna-katilmaya-hazir

Pooja Vastrakar’ın dosya fotoğrafı.© Instagram2022

Hindistan’ın çok yönlü oyuncusu Pooja Vastrakar COVID- hastalığından kurtuldu ve Commonwealth Games’de kadın kriket takımına katılmaya hazırlanıyor. Vastrakar ve S Meghana, planlanan kalkışlarından önce COVID- ile sözleşme yaptıktan sonra Hindistan’da kalmak zorunda kaldılar. Meghana Pazar günü Pakistan’a karşı oynarken, Vastrakar 3 Ağustos’ta Barbados’a karşı son lig maçına çıkacak. Onun varlığı takım kombinasyonuna denge sağlıyor.

“Bu gece geç gelecek. ,” bir Hint Olimpiyat Birliği (IOA) kaynağı PTI’ye söyledi.

Turnuva açılışında Avustralya’ya karşı hayal kırıklığı yaratan bir yenilginin ardından, Harmanpreet Kaur liderliğindeki Hint takımı ezeli rakipleri Pakistan’ı sekiz kaleyle mağlup etti. .

Hindistan’ın Pakistan’a karşı oynadığı yıldız oyunculardan biri, geri dönüş maçında iki kaleyi aynı anda alan çok yönlü spin atıcı Sneh Rana’ydı.

Promoted

“Bu özel bir duygu – net oturumlarda planladığımız her şey işe yaradı. Her zaman Pakistan’a karşı oynadığınızda özel bir şey, ama aynı zamanda başka bir oyun” dedi maçtan sonra.

Tarafsız için rekor bir kalabalık olduğuna inanılan Edgbaston’daki kalabalığa İngiltere’de oynanan kadın kriket maçında şunları ekledi: “Eğlenceli p bazıları sizin için tezahürat yaparken, büyük bir kalabalığın önünde uzanmak. Sınırda bazı hayranların adımı tezahürat ettiğini duyabiliyordum ve bu gerçekten iyi hissettirdi.”

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.