CWG 2022: Hint Bayanlar Kriket Takımı Barbados'u Yendi, Yarı Finallere Kalifiye Oldu

cwg-2022:-hint-bayanlar-kriket-takimi-barbados'u-yendi,-yari-finallere-kalifiye-oldu

Dosya resmi Renuka Singh© twitter

Orta hızdaki Renuka Singh, Hindistan’ın düşük rakiplerini 100 eleme turlarına katılmaya hak kazanmaya çalışırken dört kapılı bir atışla Barbados’un en üst sırasını geçti. İngiliz Milletler Topluluğu Oyunları’nda çarşamba günü bayanlar T20 kriketinin yarı finalleri. Vuruş için davet edilen Hindistan, Jemimah Rodrigues’ten ( yenilmediği yarım asırlık güzel bir galibiyetin ardından 4 kişilik bir rekabet 190 yayınladı. dışarı çıkmadı 56 ve bir 26-top 43 açıcı Shafali Verma’dan. Kızılderililer daha sonra Barbados’u 43 8 inç 70 ile sınırlandırdı. Renuka’nın etkileyici bir büyüyle Barbados’u kandırmasıyla sona erer.

Kaptan Harmanpreet Kaur, Sneh Rana, Meghna Singh ve Radha Yadav

Kyshona Knight, Barbados’un en golcü oyuncusuydu iken Shakera Selman . Vuruşlarından yedisi çift haneli rakamlara ulaşamadı.

Barbados 64 için görevden alındı. Daha önceki bir maçta Avustralya’ya karşı dokuz kalelik mağlubiyetlerinde.

Bu galibiyetle Hindistan, A Grubu’nda iki galibiyetten dört puan alarak Avustralya’nın (3 maçta 6 puan) arkasında ikinci oldu. Daha önceki maçlarında Pakistan’ı yendiler ve Avustralya’ya kaybettiler.

Yarı finaller Cumartesi günü oynanacak. Renuka, Barbados vuruş sırası üçüncü topa vurdu ve bir ördek için açıcı Deandra Dottin’i çıkardı. Ardından kaptan Hayley Matthews (9), Kycia Knight (3) ve Aaliyah Alleyne (0)’ı arka arkaya görevden alarak Barbados’u 64 puana indirdi. dokuz overde 4 için. -rakipler Pakistan, ucuza düştü ama Verma ve Rodrigues, vuruş sırası desteklemek için ikinci küçük kapı için bir 71-koşu standı diktiler.

Hindistan, kaptan Harmanpreet (0), Verma’nın görevden alınmasından sadece üç top sonra ayrıldığı için sıkıntılı bir noktadaydı. Ama Rodrigues ve Deepti Sharma (162 arasında 70 tarafından yönetilen bir ortaklık dışarı çıkmadı) için kırılmamış beşinci kale Hindistan’ı iyi bir toplam aldı.

Tanıtıldı

Barbados için Shanika Bruce, Hayley Matthews ve Shakera Selman birer küçük kapı aldı.

Kısa Puanlar: Hindistan: 162 4 inç 10 ) fazla (Jemimah Rodrigues 56 dışarı çıkmadı, Shafali Verma.605 ; Shanika Bruce 1/) Barbados: 43 8 inç 70 fazla (Kyshona Şövalyesi 10 ; Renuka Singh 4/10).

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.