CWG 2022 Hindistan'a Karşı Açılış Maçı “Gerçek Bir Mücadele”: Avustralya Kadın Yıldızı

cwg-2022-hindistan'a-karsi-acilis-maci-“gercek-bir-mucadele”:-avustralya-kadin-yildizi

Tahlia McGrath’in dosya fotoğrafı.© AFP

Avustralya’nın çok yönlü oyuncusu Tahlia McGrath, İngiliz Milletler Topluluğu Oyunları kampanyasında ezeli rakipleri İngiltere’yi büyük bir tehdit olarak tanımladı, ancak Hindistan’ın da Cuma günü Edgbaston’daki açılışta bir meydan okuma olacağını söyledi. Tahlia, T uluslararası ilk çıkışını geçen yıl Ekim ayında yaptı, ancak Avustralya altın kazanacaksa hayati önem taşıyacak. Kadınların Külleri sırasında 78 toplardan dışarı çıkmadı 26 Ocak ayında ve şu anda T ortalamasında bir kuyruklu 247 biçimi.

“Yirmi her iki yöne de gidebilen bir biçimdir, bu yüzden gerçekten zor bir turnuva olacak ve ilk önce Hindistan gerçek bir meydan okuma olacak, ancak kendimizi iyi hissediyoruz,” dedi Tahlia oyunun arifesinde.

Kadın kriketinde tartışmasız lider olan Avustralya, T20 ve ODI kriketinde hüküm süren dünya şampiyonu. Kadın kriketi İngiliz Milletler Topluluğu Oyunları’nda ilk kez sahneye çıkıyor.

Tahlia, Birmingham’da Avustralya için bir altının yeterli olacağını söyledi.

“Şu anda oynuyoruz. Şimdi bu seviye – kazanmak istediğiniz oynadığınız her oyun ve kazanmak istediğiniz her turnuva” dedi Tahlia.

“Kesinlikle o açlığımız ve bu arzumuz var ve bu ilk kez kadın kriketi İngiliz Milletler Topluluğu Oyunlarında olduğu için herkes biraz daha fazlasını istiyor.”

26 – yaşındaki çocuk İngiltere’yi “izleme listesinin en üstünde” olarak seçti.

“Onları izliyorduk – gerçekten heyecan verici genç yetenekler geliyor ve Gerçekten iyi performans gösteriyorlar. Bu turnuvada büyük bir tehdit oluşturuyorlar.”

Oyuncu olarak hızlı gelişimi hakkında şunları söyledi: “Üç yıl geriye giderseniz, ben bu formatta biraz işim vardı. Oyunumda oldukça sıkı çalıştım, vuruş oranımı arttırmaya çalıştım, topla birkaç şut daha yaratmaya çalıştım.”

Sekiz takım Oyun Köyüne dönüştürülmüş bir otelde yaşamak.

Tanıtılan

“Ana köye gittik, her şeyi aldık,” dedi. Yaptığımız her turnuva sadece kriket, kriket, kriket, yani bu farklı bir şey ve bundan gerçekten zevk alıyoruz.”

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.