Commonwealth Oyunları Için Hint Kadın Kriket Takımı Açıklandı; Harmanpreet Kaur Başrolde

commonwealth-oyunlari-icin-hint-kadin-kriket-takimi-aciklandi;-harmanpreet-kaur-basrolde

Smriti Mandhana ve Harmanpreet Kaur’un dosya görüntüsü.© Twitter

T’da etkileyici olmayan bir vuruş oranı-100 olan küçük kapı bekçisi Taniya Bhatia formatında, Pazartesi günü yaklaşan İngiliz Milletler Topluluğu Oyunları için Hintli kadın kadrosunda yer alırken, atılgan meyilli Richa Ghosh tribüne konuldu. listeye göre. Ulusal sahaya geri dönüş yapan en dikkate değer oyuncu, kendisini rehabilitasyon için Ulusal Kriket Akademisi’nde (NCA) tutan bir sakatlık nedeniyle Sri Lanka serisinde oynamayan çok yönlü Sneh Rana’dır. Harmanpreet kaur liderliğindeki takım, kaleci Yastika Bhatia’yı ilk tercih olarak şaşırtacak.

Taniya’nın seçimi şaşırtıcıydı, çünkü Neetu David liderliğindeki seçim komitesi bir kaleci vurucusu getirdi. toplamda 166 31 vuruş oranı ile ortalama 9.25 vuruş sayısı .

Kazayı atan Bengalli Richa Ghosh oldu 625 14 oyunlarda vuruş oranında koşar artı ama son zamanlarda gözden düştüğü için yedek listesinde.

Kıdemli bacak bükücü Poonam Yadav Kadroda artık kesinlik kazanmayan , denizci Simran Dil Bahadur ile birlikte yedek listesinde de yer alıyor.

Listede yer alan üç isim Meghna Singh, Renuka Thakur ve Pooja Vastrakar.

Hindistan Avustralya, Barbados ve Pakistan ile A Grubunda.

Sri Lanka, Engl ve Yeni Zelanda ve Güney Afrika B Grubu’nda yer alıyor. Temmuz’da 29 Avustralya ile oynayacaklar, ardından maç oynayacaklar. Temmuz 31 ve Barbados (3 Ağustos) Pakistan’a karşı.

Terfi edildi

İlgili havuzlardan ilk iki takım yarı finale yükselecek. Hindistan kadrosu: Harmanpreet Kaur (Ş), Smriti Mandhana (VC), Shafali Verma, S. Meghana, Taniyaa Bhatia (Hafta), Yastika Bhatia (Hafta), Deepti Sharma, Rajeshwari Gayakwad, Pooja Vastrakar, Meghna Singh, Renuka Thakur, Jemimah Rodrigues, Radha Yadav, Harleen Deol, Sneh Rana.

Bekleme: Simran Dil Bahadur, Richa Ghosh, Poonam Yadav.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.