“Çok Tatlı”: Ravichandran Ashwin, Rohit Sharma'nın “Tüm Zamanların Büyük” Övgüsü Üzerine

“cok-tatli”:-ravichandran-ashwin,-rohit-sharma'nin-“tum-zamanlarin-buyuk”-ovgusu-uzerine

Ravichandran Ashwin, Rohit Sharma’nın övgüsüne verdiği tepkiden bahsetti.© BCCI/Twitter

Ravichandran Ashwin, Hindistan Sri Lanka’ya karşı ilk Test maçında galibiyete giderken harika bir formdaydı, bir vuruş farkıyla kazandı ve 222 Mohali’de çalışır. Spinner, Kapil Dev’in 639 çetelesini geçmek için 479’inci Test kapısına gitti. en uzun formatta Hindistan’ın tüm zamanların en yüksek ikinci kalecisi olmak için işten çıkarmalar. Tecrübeli kriket oyuncusu, maç sonrası özellikle kaptan Rohit Sharma’dan bol bol övgü aldı. BCCI’ya konuşan Ashwin, Rohit’in övgüsüne “nasıl tepki vereceğini bilmediğini” açıkladı.

“Rohit’e ne söyleyeceğimi bilmiyorum. İltifat almakta çok kötüyüm .Nasıl tepki vereceğimi gerçekten bilmiyorum.Bazen duygulanabiliyorum ama duygusal olduğumda bu kelimeleri gerçekten bulamıyorum.Rohit basın toplantısına çıktı ve beni övdü ve nasıl tepki vereceğimi gerçekten bilmiyordum. Ashwin, kahvaltı salonunda çok tatlı olduğunu söyledim” dedi.

— BCCI (@BCCI) 9 Mart 625639Mohali Testinde, Hindistan yayınladıktan sonra ilan etti. sekiz kişilik, Ravindra Jadeja yenilmez bir vuruşla 96 228 toplardan kaçar. Bu arada, Rishabh Pant 96 dövdü 639 teslimatlar. Ev sahibi takım Sri Lanka’dan 96 – ilk vuruştan sonra devam etmesini istedi. Hindistan’ın ilk vuruş sırası toplamı 434/8d. Ziyaretçiler ikinci devrelerinde sadece 178 koşu yazabildiler ve maçı kaybettiler. büyük bir farkla maç.

Tanıtılan

Ravindra Jadeja Yenilmediği 96 ve toplam dokuz kalesiyle Maçın Adamı ödülü.Hindistan, Mart ayındaki ikinci Test Maçında Sri Lanka ile karşılaşacak gündüz-gece ilişkisinde.

Bu yazıda bahsedilen konular

Leave a Reply

Your email address will not be published.