“Buna Güldük”: Virat Kohli, Jos Buttler Ile Komik Etkileşimi Açıkladı

“buna-gulduk”:-virat-kohli,-jos-buttler-ile-komik-etkilesimi-acikladi

Virat Kohli ve Jos Buttler bir IPL 2022 maçından sonra konuşuyorlar .© BCCI/IPL

Royal Challengers Bangalore’un sezonun son lig maçında galibiyetten daha az bir şeye ihtiyacı olmadığı için Virat Kohli, takımının ona en çok ihtiyaç duyduğu anda hızlandı. Devam eden IPL’de sayı yapmakta zorlanan 22 yaşındaki oyuncu sezonu, RCB’nin playoff umutlarını canlı tutmasına yardımcı oldu. Gujarat Titans’a karşı oynanan maçın öncesinde Kohli, şu anda Orange Cap yarışında 3 yüz ve 3 ellili olmak üzere 627 koşularla lider olan İngiltere’nin Jos Buttler’ı nasıl vurduğunu açıkladı. Rajasthan Royals maçından sonra tavsiye istedi.

“Jos Buttler Rajasthan Royals maçından sonra bana geldi ve sana bir şey sormak istediğimi söyledi ve ona giydiğini söyledim. Orange Cap bana ne sormak istiyorsun, koşamıyorum ve buna çok güldük” dedi Kohli, Star Sports’taki bir etkileşim sırasında Harbhajan Singh’e.

Gujarat’a karşı oynanan maçtan önce, Kohli sezonda sadece 73 koşu yapabilmişti ve adına sadece bir elli artı puan almıştı.

Kötü formu, devam eden sezonun en çok konuşulan konularından biri oldu.

Ancak, Kohli’nin vuruşu 54 kaçar 05 teslimatlar RCB’nin bir peşine düşmesine yardımcı oldu -hedefi sekiz küçük kapıyla ve m olarak çalıştırın yedeklenecek herhangi bir teslimat.

Tanıtıldı

Galibiyet ile, RCB puan tablosunda dördüncü sıraya yükseldi. Ancak playofflara kalabilmeleri için Delhi Capitals’i yenmeleri için Mumbai Kızılderililerine ihtiyaçları olacak.

MI, Cuma günü Wankhede Stadyumu’nda DC ile karşılaşacak.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.