“Bu Tutarlılık Gerekiyor…”: Eski Hint Kriket Takımı Kaptanının Hardik Pandya Üzerine Büyük Açıklaması

“bu-tutarlilik-gerekiyor…”:-eski-hint-kriket-takimi-kaptaninin-hardik-pandya-uzerine-buyuk-aciklamasi

Hardik Pandya, Gujarat Titans kaptanının dosya görüntüsü.© BCCI/IPL

Hardik Pandya bir rüya gördü Hindistan Premier Ligi (IPL) 2022. Serinin ilk sezonunda Gujarat Titans’ı şampiyonluğa taşıdı. Hardik hem sopayla hem de topla oynadı. 27 içinde 190 ile Gujarat için en çok gol atan oyuncuydu. ortalama 28 ile eşleşir.27. Topla Hardik sekiz kale aldı. Bunlardan üçü finalde, Hardik’in Rajasthan Royals’e karşı şampiyonluk mücadelesinde GT’yi önden yönetmesiyle geldi. Ayrıca finalde ‘Maçın Oyuncusu’ seçildi.

Artık Hardik beş maçlık T oynayacak. 9 Haziran’da Delhi’de başlayacak olan Güney Afrika’ya karşı serim var. Ondan önce, eski Hint kriket takımı kaptanı Mohammed Azharuddin’den bir tavsiye aldı.

“Yeteneği var, Hint takımı için iyi iş çıkardı, ancak sakatlıklar nedeniyle takımda sürekli olarak yer almadı. Şimdi geri döndü, dört vuruşunu yapıyor. Daha ne kadar bowling oynayacak? Gerçekten bilmiyoruz. Ama çok yönlü bir oyuncu olduğu için kesinlikle bowling oynamasını istiyoruz,” dedi Azharuddin Khaleej Times’ın bir raporunda. finalde (Racastan Royals’a karşı), oyunu tamamen değiştirdi, dört overde üç kale, ardından hızlı koşular kaydetti 28 O iyi bir yetenek , sadece bu tutarlılığa ihtiyacı var.”

Çok yönlü oyuncu kısa süre önce IPL istismarlarını uluslararası sahnede kopyalamaya çalışacağını söyledi ve ” eski Hardik geri dönecek”.

“Eski Hardik geri dönecek. Şimdi hayranlar geri döndü, benim için geri dönüş zamanı. Bir sürü maç oynanacak ve ben bunu dört gözle bekliyorum. GT’nin Twitter hesabına yüklenen bir videoda Hardik, franchise’ım için ne yaptıysam, aynısını ülkem için de yapabileceğimden emin olacağım” dedi.

IPL’den önce , Hardik uzun süreli sırt sakatlığı nedeniyle çok sayıda uluslararası maçı kaçırmıştı.

Hardik’in kondisyon sorunları nedeniyle takımdan ayrıldığına dair spekülasyonlar varken, çok yönlü oyuncu şunları söyledi: oyuna ara vermek onun kararıydı.

Tanıtıldı

“Birçok kişi havalandığımı bilmiyor; Bu benim kararımdı. Bir sürü yanlış anlama, düşürüldüğüm yönünde. Müsait olduğunuzda düşürülürsünüz. Uzun aralar vermeme izin verdikleri ve hatta geri dönmem için beni zorlamadıkları için BCCI’ya minnettarım” diye ekledi.

22 yaşındaki oyuncu Hindistan için en son T05 Dünya Kupası sırasında oynadı. BAE’de 2021.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.