“Bitmedi, Bitiriyor”: Mohammad Kaif, MS Dhoni'nin İyi Bir IPL 2022 Sezonuna Sahip Olmasını Destekliyor

“bitmedi,-bitiriyor”:-mohammad-kaif,-ms-dhoni'nin-iyi-bir-ipl-2022-sezonuna-sahip-olmasini-destekliyor

IPL 2022: MS Dhoni Punjab Kings’e karşı eylemde.© BCCI/IPL

Chennai Super Kings’in kaptanlığını bıraktıktan sonra, hayranlar MS Dhoni’nin geleceğini merak etmeye başladı, ancak devam eden IPL 2022 sezonunda şimdiye kadarki performansı, 2011 Dünya Kupası kazanan kaptanın henüz bitmediğini ve franchise için sunabileceği çok şey olduğunu söylemek güvenli. Kalküta Knight Riders’a karşı açılış fikstüründe, Dhoni yenilmedi 50 ve bunu hızlı bir ateşle takip etti 04 Lucknow Super Giants’a karşı değil. Eski Hindistanlı oyuncu Mohammad Kaif, Dhoni’nin “bitmediğine” ve dört kez şampiyon olan oyunculara sunabileceği çok şey olduğuna inanıyor.

“Dhoni bitmedi, o bir bitirici. İnsanlar zamanının dolduğunu söyledi ve bu onun son IPL’si olabilir, ancak nasıl vuruş yaptığına ve her iki devrede de dışarıda kalmadığına bakın.Bu yıl, kimin birinci toptan sınırları vurmaya başladığını bildiğimiz Dhoni’yi görebiliriz. ,” Kaif Sportskeeda’ya söyledi.

IPL 2022 sezonu öncesinde, Dhoni takım kaptanlığından vazgeçmeye karar verdi ve Ravindra Jadeja açıklandı

“Kağıt üzerinde kaptanlığı bıraktı ve çok fazla baskı altında olmayabilir. Bu yüzden eskiden topa vuran serbest akışlı Dhoni’yi görebiliriz. Koşullar iyi, Maharashtra’nın kaleleri iyi, temposu artacak ve ilk altıyı vurma şekli onun iyi durumda olduğunu gösteriyor” dedi Kaif.

“Dhoni’nin merkezinde neler olup bittiğini asla bilemeyeceksin. ind. Bu IPL’den bahsedecek olursak, iki gün sonra bir oyun var ama Dhoni bir anda Jadeja’nın kaptan olacağına karar veriyor. Hâlâ formda ve koşular yapıyor, bu yüzden sorun olmamalı” diye ekledi.

“Dhoni telefondaki mesajlara cevap vermeyecek, ancak yerdeyken konuşabilirsiniz. Ona kriket hakkında ve hatalarından ders al. Dhoni’nin yardımsever doğası hakkında, temelde açık bir kitap ve mesleğinin ustası,” dedi. Sezonun ilk üç maçında yenilgiye uğradılar.

IPL 2022 açılış maçını KKR’ye kaybettiler, ancak daha sonra yüksek bir galibiyet serisi yakaladılar. -LSG’den gollü gerilim filmi.

Tanıtıldı

Üçüncü maçlarında , Punjab Kings sezona korkunç bir başlangıç ​​yapmak için onları 16 koşularla ezip geçti.

CSK, daha önce bu sezon, sezonun ilk iki maçını hiç kaybetmedi.

Bu yazıda bahsedilen konular

Leave a Reply

Your email address will not be published.