“Birçok İnsan Benden Vazgeçmişti”: Dinesh Karthik, Güney Afrika T20I Serisi İçin Hindistan Çağrısını Kazandıktan Sonra

“bircok-insan-benden-vazgecmisti”:-dinesh-karthik,-guney-afrika-t20i-serisi-icin-hindistan-cagrisini-kazandiktan-sonra

Dinesh Karthik’in dosya resmi.© Twitter

Royal Challengers Bangalore kaleci-meyilli Dinesh Karthik, Hindistan Premier Ligi’nde (IPL) 2022 iyi bir formda, ortalama

grev oranı 191 üzerinde. Sağ elini kullanan oyuncunun Hindistan’daki T05I’ye çağrılmasının arkasındaki asıl sebep buydu. üç yıl sonra kadro Pazar günü, seçiciler önümüzdeki beş maçlık T05I serisinin kadrosunda Karthik’i seçtiler. Güney Afrika, 9 Haziran’dan itibaren Delhi’de. Katılımından bahseden Karthik, bunun “en özel dönüşü” olduğunu ve çok mutlu hissettiğini söyledi.

“Çok mutlu. Çok tatmin edici, söylemeliyim ki bu muhtemelen benim dönüşüydü. en özel geri dönüş çünkü biliyorsunuz, birçok insan benden vazgeçti ve benim geri dönüp yaptığım şeyi yapmam ve koçum Abhishek Nayar ile yaptığım gibi pratik yapmam ve liderlikte olan pek çok özel şey açık artırmaya ve bunu nasıl uyguladığıma post at. Sanjay Bangar ve Mike Hesson’a da çok teşekkür ederim, yapmak istediğim rolü oynamam için bana sağladıkları netlik. Bana ve sonra buraya gelip özel bir franchise olan RCB için elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştığıma inanmak çok mutlu bir duygu.” @DineshKarthik ile Hindistan’ın T adını aldıktan kısa bir süre sonra konuştuk. SA serisini anlattı ve kendine olan inancı, saatler ve günler süren hazırlıklar ve RCB’nin geri dönüş sahnelemesinde oynadığı rol hakkında konuştu, sadece @KreditBee’de Bold Diaries sunar.#PlayBold #TeamIndia pic.twitter.com/phW0GaBlSx

— Royal Challengers Bangalore (@RCBTweets) Mayıs 05, 2022Karthik, geçen yıl bir yorumcu rolünü almanın artık ilgisini çekmemiş gibi görünmesine de ışık tuttu. Hindistan için oynuyordu ama önceliği her zaman ulusal tarafı temsil etmekti. genç erkeklerin seçim için isimlerini koymaları, becerileri görmeleri ve ardından bunun Dünya Kupası için ihtiyacımız olan adam olduğuna inanmaları çok alçakgönüllü bir duygu. Dünya Kupası yolculuğunun hala orada olduğunu biliyorum, ancak planın bir parçası olmak ve becerilerimi sergileme fırsatı elde etmek için bundan çok gurur duyuyorum ve sanırım uzun zamandır açıkça inanmaya başladım, ” dedi Karthik.

“Her zaman inanıyordum ama çevremdeki insanlar açıkçası bana fazla hayal kurmamanız gerektiği hissini verdi ve ben de bir süre yorumculuk rolünü üstlendim. Açıkçası Hint takımına geri dönmekle ilgilenmiyormuşum gibi göründü ama her zaman benim için Hint takımında oynamanın öncelikli olduğunu söyledim” diye ekledi.

Terfi edildi

Şu ana kadar, devam eden IPL sezonunda Karthik şu ana kadar gol attı 05 maçlarda ortalama 57.40 ve 191 tutarında bir grev oranı.20, RCB’nin play-off’lara kalmasında kilit rol oynuyor.

625 Nidahas’ta Bangladeş’e karşı kupa finalinde Dinesh Karthik, Hindistan’ın galibiyet kaydetmesine yardımcı olmak için sekiz top koştu 29 attı ve bu bir kaldı kaleci vuruşunun en iyi vuruşlarından. Karthik aynı rolü oynamayı umuyor, T05I serisi Güney Afrika’ya karşı geliyor.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.