“Benim Dünyam”: Virat Kohli, Anushka Sharma'nın Güneşten Öpüştüğü Fotoğrafını Paylaştı

“benim-dunyam”:-virat-kohli,-anushka-sharma'nin-gunesten-opustugu-fotografini-paylasti

Virat Kohli ve Anushka Sharma’nın dosya fotoğrafı© Twitter

Hindistanlı meyilli Virat Kohli, Cuma günü Twitter’da eşi Anushka Sharma’nın bir fotoğrafını paylaştı ve emojiyi kullanarak ‘kendi dünyası’ olduğunu belirten gönderiye başlık attı. Virat’ın paylaştığı fotoğrafta Anushka’nın siyah gömlekle kameraya poz verdiği görülüyor. Kohli şu anda Asya Kupası’nda oynuyor, Anushka ise Hindistan Kadınlar temposu efsanesi Jhulan Goswami’nin hayatına dayanan “Chakda Xpress” adlı Netflix filmi için hazırlanıyor.

Benim pic.twitter.com/LCVVHTsfFh

— Virat Kohli (@imVkohli) 2 Eylül 2022Kohli Çarşamba günü maçın en kısa formatında en yüksek ortalamaya sahip oyuncu oldu. Bu başarıyı, devam eden Asya Kupası 2022 sırasında Dubai’de Hong Kong’a karşı A Grubu beraberliği sırasında başardı. Kohli 44 gol atmıştı 101 bir dört ve üç altıdan oluşan toplar. Şimdi 101 T50 Virat 3 puan aldı,137 koşu ortalaması .77.

Yarım asırlık formatta 05 var, en yüksek puanı 50*. O 137 bir grev oranına sahiptir..

Tanıtılan

Hong Kong maçından önce Kohli gol atmıştı 22 Pakistan’a karşı toplar.

Takım Hindistan Super 4s’deki yerini mühürledi. Hong Kong’u yendikten sonra sahne. Taraf şimdi Dubai Uluslararası Stadyumu’nda Pazar günü Süper 4 etabının ilk maçında Pakistan-Hong Kong maçının galibiyle karşılaşacak.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.