“Beni Otobüsün Altına Atmak, Bunu Bekliyordum”: Phil Simmons Üzerine Andre Russell

“beni-otobusun-altina-atmak,-bunu-bekliyordum”:-phil-simmons-uzerine-andre-russell

Andre Russell’ın dosya fotoğrafı.© AFP

Andre Russell, Phil Simmons’ın Batı Hint Adaları’nda oynamaları için “oyunculara yalvaramayacağını” iddia eden yorumlarını açtı. Windies baş antrenörü, uluslararası kriket yerine franchise kriketini tercih eden oyuncularla ilgili yorumları yaptı. Russell daha önce Instagram’da Simmons’ın yorumlarının bir resmini ve “Bunun geleceğini biliyordum ama sessiz kalacağım!!!” yazan bir başlık paylaşmıştı. Şimdi İngiltere’de devam eden Hundred turnuvası sırasında Daren Sammy ile konuşan Russell, ‘otobüsün altına atılmayı’ beklediğini söyledi.

“Sessiz olacağım çünkü günün sonunda, bir tartışma yaptık ve tartışma çok açıktı,” Russell ESPNcricinfo tarafından alıntılandı.

“Yani şimdi, beni kötü gösteriyor, beni altına atıyor otobüs… Bunu bekliyordum,” dedi çok yönlü yıldız.

Batı Hint Adaları için oynamaya devam etmek ve hatta iki Dünya Kupası kazanmak istediğinde ısrar etti.

“Tabii ki, tabii ki. Bordo bitti. Dürüst olmak gerekirse, yüzlerce franchise’ım var ve keşke bu yüzlerce kişi Batı Hint Adaları için oynuyor olsaydı. Bunu şimdi söylediğim için pişmanım. Jamaika Tallawahs için oynamaktan gerçekten zevk aldım ama bu iki yüz, uluslararası krikette gelmek daha özel olurdu,” dedi Russell.

Promoted

“Her zaman oynamak ve geri vermek istiyorum. Ama günün sonunda, eğer belirli şartlarda anlaşamıyoruz, siz şartlarınız benim şartlarım [sic] ve onlar da benim şartlarıma saygı duymak zorundalar. Günün sonunda, neyse odur. Ailelerimiz var ve bir kariyerimiz varken elimizden gelenin en iyisini yaptığımızdan emin olmalıyız” diye ekledi.

“Yeniden başlayamıyorum. Ben 34 ve Batı Hint Adaları için başka bir Dünya Kupası – veya iki tane daha – kazanmak istiyorum çünkü günün sonunda buradayım şimdi ve ben sadece günden güne alıyorum” diyerek sözlerini tamamladı.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.