Beni “Evde Hissettiren” Yer: Eski Batı Hint Adaları Kaptanı Daren Sammy 'Sitara-I-Pakistan' Alırken

beni-“evde-hissettiren”-yer:-eski-bati-hint-adalari-kaptani-daren-sammy-'sitara-i-pakistan'-alirken

‘Sitara-E-Pakistan’ Ödülü ile eski Batı Hint Adaları kaptanı Daren Sammy Karayip takımını iki T Dünyasına yönlendiren eski Batı Hint Adaları kaptanı Daren Sammy Asya ülkesinde uluslararası kriketi canlandırma çabalarından dolayı ‘Sitara-I-Pakistan’ sivil ödülü ile onurlandırılırken Pazartesi günü kupa şampiyonlukları sosyal medyada gurur verici bir anı paylaştı. Sammy, Instagram hesabına madalyayı alırken çekilmiş bir fotoğrafını ve Pakistan hükümetine ve halkına teşekkür eden uzun bir gönderi paylaştı.

“Cricket beni dünyanın her yerine götürdü. bazı harika yerleri gör ve oyna. Pakistan kesinlikle bu yerlerden biri. Beni her zaman evimde hissettiren bir yer. Pakistan Hükümeti ve halkından bu prestijli ödülü (Sitara-I-Pakistan) almak büyük bir onur. Teşekkür ederim,” diye yazdı Sammy.

2016O da Pakistan Süper Ligi’nde geçmişte oyuncu olarak ve şimdi de antrenör olarak yer aldı.Sammy ICC WT’yi kazandı05 Batı Hint Adaları ile 2016 ve . West Indies kriketinin serbest düşüşte olduğu bir zamanda takımın kaptanlığı ona verildi. Soğukkanlı ve sakin tavrı, takımın ikili kriket ve ICC turnuvalarında önemli zaferler elde ederek başarısına geri dönmesine yardımcı oldu.

Terfi Orta hızda vuruş yapabilen ve sopasını sırayla aşağı doğru sallayabilen çok yönlü bir oyuncu olan Sammy, Batı Hint Adaları’nı temsil etti. Testler, 30 ODI’ler ve 68 T20Is.T Hindistan Premier Ligi’ndekiler de dahil olmak üzere tüm dünyada franchise kriket.Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.